Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość". Małgorzata Pieńkowska wraca do "M jak miłość"?
top 10 seriali

"M jak miłość". Małgorzata Pieńkowska wraca do "M jak miłość"?

Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) wraca do "M jak miłość"? Upływa właśnie rok od emisji ostatniego odcinka z Marią, w którym widzowie pożegnali najstarszą córkę Mostowiaków, ale niewykluczone, że już wkrótce bohaterka wróci z Norwegii. Pieńkowska, która w czerwcu 2012 roku odeszła z "M jak miłość" rozważa ponoć powrót do serialu. A ponieważ Marysia nie została uśmiercona scenarzyści bez problemów mogą przywrócić jej wątek.

Maria Rogowska zniknęła z "M jak miłość" w 946 odcinku serialu, który został wyemitowany 19 listopada 2012 roku. Wtedy właśnie matka Pawła (Rafał Mroczek) i Piotrek (Marcin Mroczek) wyjechała z mężem Arturem (Robert Moskwa) do Norwegii.

Przeczytaj: "M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan zastąpi Koroniewską i będzie nową Małgosią z "M jak miłość"

Małgorzata Pieńkowska odeszła z serialu w czerwcu zeszłego roku, po 12 latach wcielania się w postać Marysi chciała spróbować czegoś nowego. Aktorka postawiła na karierę producentki przedstawień teatralnych, ale  poprosiła podobno producentów i scenarzystów, by nie uśmiercali Marysi. Zupełnie jakby chciała jeszcze kiedyś wrócić do "M jak miłość".

Ostatnio pojawiły się plotki, że nie tylko Małgosia Mostowiak wróci do rodziny Mostowiaków, ale także jej starsza siostra Marysia. Z tą tylko różnicą, że Gosię ma zastąpić inna aktorka, prawdopodobnie Barbara Kurdej-Szatan, a Marię znów zagra Pieńkowska.

A co o powrocie Małgorzaty Pieńkowskiej do "M jak miłość" mówi produkcja serialu? Karolina Baranowska, która zajmuje się promocją "M jak miłość" w rozmowie ze "Światem Seriali" nie potwierdza oficjalnie informacji o tym, że aktorka ponownie dołączy do obsady "M jak miłość", ale też nie wyklucza takiej możliwości. Twierdzi, że producenci rozważają wiele pomysłów...

Patrz: "M jak miłość". Teresa Lipowska nie chce nowej córki. Powrót Małgosi do "M jak miłość"


- Skoro bohaterka żyje, zawsze może wrócić - tłumaczy Baranowska.

Dlaczego Pieńkowska chce znów grać Marysię w "M jak miłość"? Według doniesień jednego z tygodników aktorka ostatnio zmagała się z problemami finansowymi, a przecież rola w serialu to stałe źródło dochodów.

O tym, czy i w jakich okolicznościach Maria Rogowska wróci z Norwegii do Grabiny widzowie przekonają się już wkrótce.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: AKPA, MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA, www.m-jak-milosc.pl
  • Publikacja: 15.11.2013 07:05
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl