Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość". Kasia w ciąży? Marcin będzie ojcem?
top 10 seriali

"M jak miłość". Kasia w ciąży? Marcin będzie ojcem?

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) z "M jak miłość" w ciąży z Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski)? Po tym, jak Agnieszka (Magdalena Walach) przyłapuje kochanka z współlokatorką w niedwuznacznej sytuacji, Marcin należy już tylko do Kasi. Seks z Kasią oznacza definitywny koniec romansu Marcina z Olszewską. Kasia wygrała walkę o serce babiarza. Jakby tego było mało, już wkrótce może ich łączyć jeszcze więcej... W 1011 odcinku "M jak miłość" Kasia podejrzewa, że spodziewa się dziecka Marcina!

W 1004 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek, 30.09.2013) po kolacji u Tomka (Andrzej Młynarczyk), podczas której Marcin (Mikołaj Roznerski) w końcu przejrzał na oczy i zrozumiał, że Agnieszka (Magdalena Walach) nigdy nie pokocha go tak, jak kocha jego wujka, załamany chłopak wraca samotnie do mieszkania.

Sprawdź też: KONKURS! Do wygrania książka o "M jak miłość"

Po powrocie do domu wyznaje Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), że poniósł porażkę. Miłosne niepowodzenie Chodakowskiego budzi u Kasi nadzieję, że jeszcze będą razem. Po chwili dziewczyna zaczynać całować Marcina. Kiedy Chodakowski zastyga w bezruchu ona przejmuje inicjatywę i przekonuje go, że o tym właśnie marzy. - Proszę cię... Nie robimy niczego złego... Ja tego chcę, chcę być z tobą! A potem niech się dzieje, co chce!

Zobacz: "M jak miłość". Kinga zdradzi Piotrka i odejdzie do Lubińskiego

Kasia i Marcin spędzają razem pierwszą noc. Być może wcale nie tak niezobowiązującą, jak im się wydawało! W 1011 odcinku "M jak miłość" Kasia traci przytomność. Nieprzytomną dziewczynę opiekuje się matka Marcina (Małgorzata Pieczyńska). Kasia jest niemal pewna, że przyczyną omdlenia jest ciąża. Czyżby spodziewała się dziecka Chodakowskiego?

>>> Co nowego w "M jak miłość" - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

 

natm

  • Autor: natm
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl, mjakmilosc.tvp.pl, www.m-jak-milosc.pl, © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 26.09.2013 07:45
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl