Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość". Katarzyna Cichopek urodziła córkę. W "M jak miłość" zostanie mamą za pół roku
top 10 seriali

"M jak miłość". Katarzyna Cichopek urodziła córkę. W "M jak miłość" zostanie mamą za pół roku

Serialowa Kinga Zduńska z "M jak miłość" została drugi raz mamą! W poniedziałek, 16 grudnia, Kasia Cichopek urodziła córkę. Rodzina gwiazdy "M jak miłość" tuż przed świętami powiększyła się o kolejne dziecko. A kiedy Kinga z "M jak miłość" zostanie mamą? Widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość i trochę poczekać na poród dziecka Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek). Odcinek, w którym Zduńscy zostaną drugi raz rodzicami, dopiero w połowie 2014 roku.

Córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przyszła na świat tuż przed Bożym Narodzeniem. Aktorka nie mogła chyba liczyć na piękniejszy prezent. Gdy pierwsza gwiazdka zabłyśnie na niebo serialowa Kinga Zduńska z "M jak miłość" będzie miała przy sobie swoje dwa największe skarby - 4-letniego synka Adasia i córeczkę, której imię wciąż pozostaje jej słodką tajemnicą.

Przeczytaj: ''M jak miłość''. Tragiczna śmierć w "M jak miłość". Wypadek Łukasza i Karoliny - zdjęcia

Czy urlop macierzyński Cichopek oznacza, że na jakiś czas aktorka zniknie z "M jak miłość"? Co będzie z Kingą, która całkiem niedawno odkryła, że jest w ciąży? Uspokajamy wszystkich fanów serialu. Odcinki "M jak miłość" są kręcone z takim wyprzedzeniem, że Kinga jeszcze przez kilka najbliższych miesięcy będzie widoczna na ekranach telewizorów.

Kiedy Kinga z "M jak miłość" urodzi? Ciąża Zduńskiej, która jak na razie przebiega z drobnymi komplikacjami, bo bohaterka cierpi na anemię, jest przemęczona i żyje w ciągłym stresie i strachu o przyszłość swojego małżeństwa z Piotrkiem, doczeka się szczęśliwego rozwiązania w połowie 2014 roku.

Patrz: "M jak miłość". Paweł oświadcza się umierającej Magdzie. Będzie ślub w "M jak miłość"?

Na razie jeszcze nie wiadomo czy Kinga urodzi córkę i syna. Zduńscy mają już córeczkę Lenkę (Marysia Głowacka), więc być może scenarzyści "M jak miłość" zafundują im teraz synka lub bliźnięta...

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Facebook, MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl, m-jak-miłość.pl, vod.tvp.pl, © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 18.12.2013 09:30
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl