Oglądasz: Strona główna » M jak MIŁOŚĆ. Joanna Koroniewska BŁAGAŁA o ŚMIERĆ. Co się stanie z Małgosią?
top 10 seriali

M jak MIŁOŚĆ. Joanna Koroniewska BŁAGAŁA o ŚMIERĆ. Co się stanie z Małgosią?

Joanna Koroniewska (35 l.) chciała, aby jej serialowa bohaterka z M jak MIŁOŚĆ, czyli Małgosia, umarła. Marzyła o spektakularnej śmierci. Tak samo widowiskowej, jakiej doświadczyła grana przez Małgorzatę Kożuchowską (42 l.) Hanka Mostowiak (†36 l.). Niestety, scenarzyści nie zgodzili się na kolejny zgon.

Joanna OSYDA w M jak MIŁOŚĆ - kogo zagra. Osyda jako JANKA BUFORD - KUZYNKA Mostowiaków, WNUCZKA siostry LUCJANA - ZDJĘCIA >>>Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/joanna-osyda-w-m-jak-milosc-kogo-zagra-osyda-jako-janka-buford-kuzynka-mostowiakow-wnuczka-siostry_289140.html

Koroniewska powoli kończy swoją 12-letnią przygodę z serialem M jak MIŁOŚĆ. Na odejście zdecydowała się w październiku ub. r. Scenarzyści mieli więc kilka miesięcy na to, aby wymyślić, w jaki sposób Małgosia Mostowiak zniknie z ekranu.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

 

- Joanna błagała, aby jej bohaterka zginęła w dramatycznych okolicznościach. Chciała w ten sposób zostać zapamiętana przez widzów. Niestety, nie było na to zgody - mówi osoba pracująca na planie serialu.

Co się stanie z Małgosią z M jak MIŁOŚĆ?

 

Jak dowiedział się "Super Express", Mostowiakówna wyjedzie za granicę.

Ifi

  • Autor: Ifi
  • Źródło: Super Express
  • Agencja foto: AKPA
  • Publikacja: 30.01.2013 08:01
  • Aktualizacja: 02.10.2013 15:35
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl