Oglądasz: Strona główna » M jak miłość. Dominika Ostałowska przytyła? Marta z M jak miłość nie jest chora na tarczycę
top 10 seriali

M jak miłość. Dominika Ostałowska przytyła? Marta z M jak miłość nie jest chora na tarczycę

Twarz Dominiki Ostałowskiej ostatnio się zmieniła. Serialowa Marta z "M jak miłość" wygląda jakby przytyła i nieco się zaokrągliła nie tylko na twarzy. Krążyły plotki, że ma to związek z chorobą Dominiki Ostałowskiej. Mówiło się, że gwiazda "M jak miłość" ma chorą tarczycę. Aktorka dementuje jednak plotki i zapewnia, że nie przeszła żadnej operacji plastycznej.

Co się stało z twarzą Dominiki Ostałowskiej? W ciągu ostatnich kilku miesięcy fani "M jak miłość" zauważyli bardzo widoczne zmiany w wyglądzie serialowej Marty Mostowiak. Aktorka zaokrągliła się na twarzy i trochę przytyła. Jeden z tygodników podawał, że pełniejsza twarz Ostałowskiej to nie efekt operacji plastycznych, ale problemów ze zdrowiem.

Przeczytaj: "M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan w "M jak miłość". Nie chciała być nową MałgosiąWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-barbara-kurdej-szatan-w-m-jak-milosc-nie-chciala-byc-nowa-malgosia_381132.html

Kiedy na początku września 2013 roku gwiazda pojawiała się na jubileuszowej gali z okazji 1000. odcinka "M jak miłość" wyglądała jakby nabrała kształtów, przybyło jej kilogramów, a jej twarz była lekko spuchnięta. Ostałowska zapewniała, że nie przeszła żadnej operacji plastycznej. - Należę do kobiet, które nie ingerują w plan Matki Natury - powiedziała.

Pojawiły się doniesienia, że serialowa Marta korzystała z pomocy lekarza, który zalecił jej zbadanie hormonów. Ich wynik wykazał, że gwiazda jest chora na tarczycę. Dominika Ostałowska w portalu fakt.pl zaprzecza jednak, że ma problemy z tarczycą.

Zobacz: "M jak miłość". Dominika Ostałowska z synem Hubertem Zduniakiem na gali Telekamery 2014 - zdjęciaWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-dominika-ostalowska-z-synem-hubertem-zduniakiem-na-gali-telekamery-2014-zdjecia_379217.html

- To, co piszą, to bajki – ucięła szybko temat swojej choroby Marta z "M jak miłość". Ostałowska nie chciała jednak zdradzić czy zmiana jej rysów twarzy to efekt jakiejś innej choroby.

Na początku lutego podczas uroczystej gali rozdania Telekamer 2014 z twarzy aktorki nie znikał uśmiech, a niedoskonałości figury umiejętnie zatuszowała długą, czarną kreacją.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-dominika-ostalowska-z-synem-hubertem-zduniakiem-na-gali-telekamery-2014-zdjecia_379217.html

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: AKPA, MTL Maxfilm, m-jak-milosc.pl, AKPA, MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl, vod.tvp.pl, © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 18.02.2014 10:52
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl