Oglądasz: Strona główna » M jak miłość, Barwy szczęścia, Na Wspólnej, Prosto w serce, Przepis na życie: Co się wydarzy po wakacjach. ZWIASTUNY
top 10 seriali

M jak miłość, Barwy szczęścia, Na Wspólnej, Prosto w serce, Przepis na życie: Co się wydarzy po wakacjach. ZWIASTUNY

Już teraz zobacz zwiastuny nowych odcinków i dowiedz się co wydarzy się w „M jak miłość”, „Barwach szczęścia”, „Na Wspólnej”, „Prosto w serce” i „Przepisie na życie”.

Sprawdź jak bohaterowie „Przepisu na życie” odnajdą się w nowej sytuacji. Czy narodziny dziecka skomplikują relacje miedzy Anką a Jerzym.

>>> Przepis na życie - zwiastun

Zobacz jak młodzi bohaterowie „Barw szczęścia” poradzą sobie z zazdrością i nowym uczuciem. Czy Hubert pochłonięty znajomością z piekną kobietą, zerwie ze swoją dziewczyną?

>>> Barwy szczęścia - zwiastun

Czy intryga uknuta przez Konstancję wreszcie rozdzieli Monikę i Artura? A może tym razem starania Czarka o względy Moniki Milewskiej przyniosą pożądane efekty...

>>> Prosto w serce - zwiastun

Zobacz, czy Marta Mostowiak dowie się o zdradzie swojego ukochanego Andrzeja. I jaką Agnieszka podejmie decyzję, gdy dowie się, że jest w ciąży. Zobacz zwiastun nowych odcinków "M jak miłość".

>>> M jak miłość - zwiastun

Sporo zmian szykuje się również „Na Wspólnej”. Martę czeka bolesny rozwód z Filipem. A szczęście Weroniki i Adama zburzy wiadomość o zdradzie żony. Jak zareaguje adwokat?

>>> Na Wspólnej -zwiastun

Agnieszka Tomczak

  • Autor: Agnieszka Tomczak
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 23.08.2011 06:00
  • Aktualizacja: 22.08.2011 16:38
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl