Oglądasz: Strona główna » "Lekarze". Śmierć Maksa Kellera w 4 sezonie "Lekarzy"? Małaszyński odejdzie z serialu?
top 10 seriali

"Lekarze". Śmierć Maksa Kellera w 4 sezonie "Lekarzy"? Małaszyński odejdzie z serialu?

Maks Keller (Paweł Małaszyński) umrze w 4 sezonie "Lekarzy"? Zdjęcia do nowych odcinków serialu "Lekarze" ruszyły w październiku i w obsadzie nie brakuje Pawła Małaszyńskiego. Krążą jednak plotki, że to już ostatni sezon "Lekarzy" z Maksem Kellerem, bo aktor zamierza zrezygnować z roli w serialu. Czy śmierć Maksa Kellera stanie się faktem, a jeśli tak to czy umrze tuż po wypadku?

Kiedy 4 sezon "Lekarzy"?

Śmierć Maksa Kellera w 4 sezonie "Lekarzy" będzie najbardziej wstrząsającym wydarzeniem nowej serii, która na antenie TVN pojawi się wiosną 2014? Od jakiegoś czasu mówi się, że Paweł Małaszyński chce wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym, odpocząć od ról w serialach. Pojawiły się plotki, że zamierza odejść z "Lekarzy".

Przeczytaj: "Lekarze'' 4 sezon. Daniel Orda nie będzie lekarzem! Chirurg rozpoczyna nowe życieWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/lekarze-sezon-4-maks-w-spiaczce-po-wypadku-maks-z-lekarzy-umrze-czy-straci-pamiec_366722.html

Na początku października ruszyły zdjęcia do nowych odcinków "Lekarzy", w których pojawia się nowy ordynator oddziału chirurgii Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Zastąpi na tym stanowisku dotychczasowego szefa tego oddziału Leona Jasińskiego (Jacek Koman). Obecność w szpitalu Copernicus nowego lekarza oznacza, że w życiu pozostałych pracowników zajdą bardzo poważne zmiany.

- Ta seria będzie przełomowa dla lekarzy z toruńskiej placówki, przyjdzie im zmierzyć się z wydarzeniami, których nigdy ani nie planowali, ani nie przewidywali. Tragedia dotknie wszystkich, od tej pory nic już nie będzie takie samo w Copernicusie. Jestem przekonana, że widzowie będą sekundować losom naszych bohaterów i wspierać ich działania, aż do następnej piątej serii – zdradziła producentka serialu Dorota Chamczyk.

Patrz: "Lekarze" 4 sezon. Alicja wpadnie w sidła Michała Karkoszki?Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/lekarze-4-sezon-alicja-wpadnie-w-sidla-michala-karkoszki_367364.html

Czy jedną z tych tragedii będzie właśnie śmierć Maksa Kellera? Tego na razie nie wiadomo, bo twórcy "Lekarzy" trzymają w tajemnicy szczegóły losów bohatera granego przez Pawła Małaszyńskiego.

Już zaczęto jednak plotkować, że zaczęto plotkować, że aktor zniknie z obsady "Lekarzy" w 4 sezonie, a grany przez niego Maks Kelle umrze wskutek obrażeń po wypadku samochodowym, do którego doszło w ostatnim odcinku 3 serii.

Czy plotki okażą się prawdą i Maks Keller z "Lekarzy" umrze w nowym sezonie wiosną 2014? To się dopiero okaże, bo producenci serialu chcą potrzymać widzów w niepewności, by zbudować odpowiednie napięcie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Lekarze"? Polub nas na Facebooku!

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TVN/X-NEWS, TVN/X-NEWS, tvnplayer.pl, lekarze.tvn.pl, tvnplayer.pl
  • Publikacja: 26.11.2013 07:48
  • Aktualizacja: 03.03.2014 14:08
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl