Oglądasz: Strona główna » LEKARZE ONLINE odcinek 13 ZA DARMO dostępny W INTERNECIE
top 10 seriali

LEKARZE ONLINE odcinek 13 ZA DARMO dostępny W INTERNECIE

LEKARZE ODC. 13 ONLINE ZA DARMO jest dostępny na TVNplayer.pl i na stronie internetowej serialu Lekarze - LEKARZE.tvn.pl.  Premiera odc. 13 serialu LEKARZE w telewizji w poniedziałek, 26.11.2012, o godz. 21.30 w TVN. LEKARZE, odc. 13 W INTERNECIE ZA DARMO można obejrzeć na stronie internetowej TVNPLAYER.pl i LEKARZE.TVN.pl. Oto linki:

update counter

>>> LEKARZE odc. 13 ONLINE ZA DARMO tvnplayer.pl,kliknij i oglądaj online

>>> LEKARZE odc. 13 ONLINE ZA DARMO lekarze.tvn.pl, kliknij i oglądaj online

LEKARZE odcinek 13 - co się wydarzy

Daniel (Wojciech Zieliński) jest wciąż obrażony na Sylwię (Katarzyna Bujakiewicz), że ta nie chce się zgodzić na oficjalne spotkanie z jego mamą. Alicja (Magdalena Różczka) wyjeżdża do Warszawy, aby poprosić Krzysztofa (Piotr Polk) o udział w operacji Leona (Jacek Koman).

Stanowisko p.o. ordynatora chirurgii ma być rotacyjne – jako pierwszy obowiązki przejmuje Orda. Sylwia i Daniel bardzo za sobą tęsknią. Para pada sobie w objęcia, przez co Orda zaniedbuje obowiązki służbowe. Ambitny chirurg nie może sobie tego wybaczyć.

Maks (Paweł Małaszyński) pociesza Beatę (Agnieszka Więdłocha) zrozpaczoną złym stanem zdrowia ojca. Leon pilnie potrzebuje przeszczepu.

Tymczasem Alicja otrzymuje wyniki badań kwalifikujących ją na dawcę wątroby. Jak zareaguje Beata na informację, że to Alicja uratuje życie jej ojcu? Czy Leon zgodzi się by Alicja zdobyła się dla niego na takie poświęcenie?

>>> LEKARZE ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w internecie

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TVN/X-NEWS
  • Publikacja: 27.11.2012 07:10
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:56
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl