Oglądasz: Strona główna » LEKARZE ODC. 1 ONLINE ZA DARMO. Oglądaj W INTERNECIE
top 10 seriali

LEKARZE ODC. 1 ONLINE ZA DARMO. Oglądaj W INTERNECIE

LEKARZE ODC. 1, czyli pierwszy odcinek nowego serialu TVN jest już dostępny ONLINE ZA DARMO na TVNplayer.pl i na stronie internetowej serialu Lekarze - LEKARZE.tvn.pl. Przedpremiera odcinka 1 LEKARZY W INTERNECIE odbyła się wieczorem 27 sierpnia. Premiera odc. 1 Lekarzy w telewizji w poniedziałek, 3 WRZEŚNIA, o godz. 21.30 w TVN. LEKARZE, odc. 1 - W INTERNECIE za darmo można obejrzeć na stronie internetowej TVNPLAYER.pl i LEKARZE.TVN.pl. Oto linki:

>>> LEKARZE odc. 1 - ONLINE ZA DARMO tvnplayer.pl,kliknij i oglądaj online

>>> LEKARZE odc. 1 - ONLINE ZA DARMO lekarze.tvn.pl, kliknij i oglądaj online

LEKARZE odcinek 1 - CO SIĘ WYDARZYŁO w pierwszym odcinku Lekarzy

Ordynator chirurgii szpitala w Warszawie - profesor Krzysztof Florczyk (Piotr Polk) - jedzie z asystentką chirurgiem naczyniowym - Alicją Szymańską (Magdalena Różczka) - do Torunia.

Na prośbę przyjaciela ze studiów - ordynatora chirurgii Leona Jasińskiego (Jacek Koman) - ma przeprowadzić operację usunięcia tętniaka matce Elżbiety Bosak (Danuta Stenka).  Elżbieta jest dyrektorką toruńskiego szpitala miejskiego Copernicus, z którą dzieli go dawny zatarg.

>>> LEKARZE - więcej o serialu


Operacja się udaje, a Alicja robi takie wrażenie na szefowej szpitala, że ta oferuje jej w Toruniu pracę i miejsce na stażu specjalizacyjnym z transplantologii.

Krzysztof w drodze powrotnej do Warszawy oświadcza się Alicji. Dziewczyna jest zaskoczona. Nigdy nie rozmawiali o zalegalizowaniu swojego związku, a Krzysztof był zdeklarowanym przeciwnikiem posiadania dzieci.

Alicja rozpoczyna pracę w szpitalu w Toruniu. Poznaje chirurga Maksa Kellera (Paweł Małaszyński), który od pierwszych chwil otwarcie z nią flirtuje.

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: PrintScreen TVN, TVN
  • Publikacja: 03.09.2012 20:40
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:56
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl