Oglądasz: Strona główna » "Lekarze" 4 sezon wiosną 2014 w TVN. W marcu 2014 nowe odcinki o lekarzach z Torunia!
top 10 seriali

"Lekarze" 4 sezon wiosną 2014 w TVN. W marcu 2014 nowe odcinki o lekarzach z Torunia!

Fani "Lekarzy" dzielnie czekają na trzeci sezon serialu o lekarzach z Torunia. "Lekarze" 3 sezon już we wrześniu 2013, a ekipa serialu przewiduje kolejną część! Rozpoczęły się już prace scenariuszowe nad 4 serią serialu. Jeśli widzowi potwierdzą zainteresowanie "Lekarzami" 3, rozpoczną się prace nad serialem "Lekarze" 4 sezon!

Już jesienią 2013 trzeci sezon serialu "Lekarze". A w nim... Nowi bohaterowie: Basia Torzewska (Aleksandra Hamkało) - dziewczyna, która zawróci w głowie Leonowi (Jacek Koman),  Filip (Andrzej Niemyt), czyli prawdopodobnie nowa miłość Beaty Jasińskiej (Agnieszka Więdłocha) oraz Wojciech Mecwaldowski.

>>> "Lekarze" 3 sezon. Alicja i Maks razem nad morzem - zdjęcia

Olga Rojko (Magdalena Boczarska) wciąż walczyć będzie z Alicją (Magdalena Różczka) o serce Maksa Kellera (Paweł Małaszyński), a Krzysztof Florczyk (Piotr Polk) zapragnie Elżbiety Bosak (Danuta Stanka)! Nie zabraknie dramatycznych momentów. Daniel Orda (Wojciech Zieliński) będzie miał wypadek motocyklowy i dozna wielu obrażeń. Przyjaciele ze szpitala Copenicus zrobią wszystko, aby uratować mu życie.

>>> "Lekarze" - więcej o serialu

Serial "Lekarze" nie zakończy się na trzecim sezonie. Kontynuacja na przełomie lutego i marca 2014! - Rozpoczęły się już prace scenariuszowe nad 4 serią serialu! I tu dużo zależy od Was - jeżeli tylko potwierdzicie dalsze zainteresowanie LEKARZAMI zacznie powstawać jeszcze w tym roku z myślą o emisji wiosną 2014 - napisano na stronie lekarze.tvn.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Lekarze"? Polub nas na Facebooku!

 

ewydanie

natm

  • Autor: natm
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TVN-X.news.pl, lekarze.tvn.pl, TVN/X-NEWS, lekarze.tvn.pl, © AKPA
  • Publikacja: 17.07.2013 14:37
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:56
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl