Oglądasz: Strona główna » Lekarze 4 sezon. Dlaczego Paweł Małaszyński odszedł z Lekarzy? Maks Keller działał mu na nerwy
top 10 seriali

Lekarze 4 sezon. Dlaczego Paweł Małaszyński odszedł z Lekarzy? Maks Keller działał mu na nerwy

Nowy 4 sezon serialu "Lekarze" bez Maksa Kellera. Już w 1 odcinku 4 sezonu "Lekarzy", który w TVN w niedzielę, 2.03.2014, o godz. 20.00 śmierć Maksa Kellera. Paweł Małaszyński (37 l.) odszedł z ''Lekarzy'' na własne życzenie. Aktor ma dość udawania kogoś kim nie jest. Jak sam przyznał Maks Keller go denerwuje. Praca na planie męczy aktora. Czy to znaczy, że Paweł Małaszyński zupełnie pożegna się z aktorstwem? W 40 odcinku serialu ''Lekarze'' Maks umiera. Co wydarzy się w 4 sezonie "Lekarzy"?

"Lekarze" 4 sezon odcinek 1 (odc. 40) - niedziela, 2.03.2014, o godz. 20.00 w TVN

Śmierć Maksa Kellera w 1 odcinku 4 sezonu "Lekarzy" oznacza, że z serialem żegna się Paweł Małaszyński. Dlaczego aktor odszedł z "Lekarzy"?  Dlaczego nie chce już grać w ''Lekarzach''?

Zobacz: Lekarze 4 sezon. Alicja po śmierci Maksa nie będzie szczęśliwaWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/lekarze-4-sezon-alicja-po-smierci-maksa-nie-bedzie-szczesliwa-premiera-nowego-sezonu-serialu-lekarze_383444.html

Mogłoby się wydawać, że praca przy takim serialu to sama przyjemność. Okazuje się, że nie do końca. Paweł Małaszyński ma już dosyć Maksa Kellera! Czy to dlatego zrezygnował z serialu? Postać, w którą wcielał się przez 3 sezony, zmęczyła go. Jak sam przyznaje, serialowa postać bardzo się od niego różni.

Trzeba przyznać, że to dość dziwna wymówka. Grać kogoś kim się nie jest...Przecież zawód aktora właśnie na tym polega. Małaszyński jak sam powiedział, ma dość sztucznego uśmiechu i emocji na zawołanie. Czy to znaczy, że zupełnie zrezygnuje z aktorstwa?

Przeczytaj:Lekarze 4 sezon. Śmierć Maksa z Lekarzy snem Alicji. Pożegnanie z Pawłem Małaszyńskim oburzyło widzów!Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/lekarze-4-sezon-alicja-po-smierci-maksa-nie-bedzie-szczesliwa-premiera-nowego-sezonu-serialu-lekarze_383444.html

A co w 4 sezonie serialu ''Lekarze''? Już na początku 4 serii Maks ginie w tragicznym wypadku. Tym samym Alicja (Magdalena Różczka) będzie samotnie wychowywać Kubusia. Dla synka Olgi Rojko (Magdalena Boczarska) i Maksa to właśnie Alicja będzie jedyną bliską osobą.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

emagu

  • Autor: emagu
  • Agencja foto: TVN/X-NEWS, TVN/X-NEWS, tvnplayer.pl, lekarze.tvn.pl, tvnplayer.pl
  • Publikacja: 03.03.2014 06:59
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:56
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl