Oglądasz: Strona główna » LEKARZE 2 sezon odc. 11. ALICJA policzkuje ojca MAKSA. GUSTAW Keller zdemaskowany - ZDJĘCIA
top 10 seriali

LEKARZE 2 sezon odc. 11. ALICJA policzkuje ojca MAKSA. GUSTAW Keller zdemaskowany - ZDJĘCIA

LEKARZE 2 sezon odcinek 11 w poniedziałek, 13.05.2013, w TVN. W 11 odcinku serialu LEKARZE 2 sezon Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) jedzie do Warszawy, by w siedzibie MSZ uzyskać jakieś informacje o porwaniu Maksa Kellera (Paweł Małaszyński). Na miejscu spotyka rodziców Maksa. Między nią a Gustawem Kellerem (Daniel Olbrychski) dochodzi do konfrontacji. Alicja w pewnym momencie traci cierpliwości i policzkuje ojca Maksa.

LEKARZE 3 sezon jesienią 2013 w TVN. Ruszają ZDJĘCIA do 3 sezonu LEKARZY >>>

W LEKARZE 2 sezon odcinek 11 Alicja nie może dłużej bezczynnie czekać na nowe informacje dotyczące lekarzy porwanych w Somalii, tym bardziej, że nikt nie wie, którego z lekarzy zabili porywacze. Bierze sprawy w swoje ręce i wyrysza do Warszawy. W Ministerstwie Spraw Zagranicznych próbuje się dowiedzieć, czy Maks żyje.

Alicja nie wierzy w śmierć ukochanego, ale niewiedza o tym co się z nim dzieje doprowadza ją na skraj szaleństwa. W budynku MSZ  Szymańska spotyka rodziców byłego narzeczonego. Gustaw Keller obarcza niedoszłą synową winą za to co się stało. Wyrzuca Alicji, że to przez nią Maks wyjechał do Somalii. Wypomina Alicji, że wmówiła wszystkim, że próbował ją zgwałcić, co jest nieprawdą.

LEKARZE - więcej o serialu >>>


- Nie rozumiem jak można być tak zakłamanym - rzuca w pewnym momencie Keller.

Alicja nie wytrzymuje. Nie może znieść oskarżeń z ust człowieka, który stwarza pozory porządnego chirurga, a tak naprawdę sam jest zakłamanym łajdakiem i alkoholikiem. W przypływie złości i bezradności Alicja policzkuje ojca Maksa.

Niespodziewanie Krystyna Keller (Elżbieta Starostecka) staje po stronie Alicji. Matka Maksa zapewnia, że nie ma wątpliwości, że Gustaw chciał ją zgwałcić i kiedy tylko Maks wróci z Somalii powie mu całą prawdę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu LEKARZE? Polub nas na FACEBOOKU!

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TVN, lekarze.tvn.pl
  • Publikacja: 06.05.2013 21:58
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:56
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl