Oglądasz: Strona główna » Kiedy się zakocham, odc. 180 - OPIS, STRESZCZENIE: Jeronimo zabija Agustina
top 10 seriali

Kiedy się zakocham, odc. 180 - OPIS, STRESZCZENIE: Jeronimo zabija Agustina

Jeronimo zabija Agustina i razem z Renata wracają do "Pięknej". Matilde i Carlos pobierają się. Josefina każe córce zaprosić na swoje 25 urodziny siostrę. Sama przebiera się za mężczyznę i obserwuje uroczystość.

Jeronimo robi unik. Następnie odwraca się i wbija miecz w Agustina. Mężczyzna umiera. Szczęśliwi Renata i Jeronimo wracają do "Pięknej". Anibal idzie na grób ojca. Mówi, że jest to ostatni raz, kiedy go odwiedza.

Matilde i Carlos pobierają się. Tego samego dnia odbywają się chrzciny Luz, córeczki Alfonsiny. Alison zmaga się z anoreksją. Alvaro z pomocą Anotonio organizuje w więzieniu spotkania AA. Ines otwiera swoją fundację. Renata i Jeronimo proponują Alison i Anibalowi, że będą finansować im ich edukację.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników serialiWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/kiedy-sie-zakocham-odc-177-opis-streszczenie-renata-zostaje-porwana_245193.html

Josefina każe namówić Reginę na wyprawienie jej 25 urodzin, na które zaprosi Renatę. Wówczas planuje ją zabić. Nadchodzi dzień przyjęcia. Przebrana za mężczyznę Josefina pojawia się na przyjęciu i nie zostaje rozpoznana.

Roberta nie ma pojęcia, że rodzina od dawna wie, że nie jest córką Reginy. I jest to dla niej ostatnia szansa, aby się przyznać. Chcą na koniec imprezy zdemaskować Robertę. Roberta podsłuchuje, jak Regina nazywa Renatę córką, a Renata Reginę matką. Chce wiedzieć, dlaczego tak do siebie mówią.

oprac. Agnieszka Tomczak

  • Autor: oprac. Agnieszka Tomczak
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TV 4
  • Publikacja: 19.03.2012 02:40
  • Aktualizacja: 20.03.2012 07:49
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl