Oglądasz: Strona główna » Kiedy się zakocham, odc. 155 - OPIS, STRESZCZENIE: Chema dowiaduje się, że ma guza mózgu
top 10 seriali

Kiedy się zakocham, odc. 155 - OPIS, STRESZCZENIE: Chema dowiaduje się, że ma guza mózgu

Marina spotyka na komisariacie Renatę i decyduje się na wyjazd z Valle de Guadalupe. Benjamin mówi Chemie, że ma guza mózgu i dodaje, że tylko z tego względu Adriana udawała jego dziewczynę. Renata chce zrobić wszystko, by wyciągnąć niewinnego męża z więzienia.

Renata prosi Agustina, aby wycofał oskarżenia przeciw jej mężowi. Mężczyzna odmawia. Okłamuje ją, że sprawa jest już w rękach władz i on nie może nic zrobić. Marina odwiedza Jeronimo w areszcie. Niebawem na komisariacie pojawia się także Renata. Marina czuje się nieszczęśliwa. To spotkanie wpływa na jej decyzję o wyjeździe z Valle de Guadalupe.

Po znalezieniu potrzebnych informacji, Agustin kontaktuje się z Saulem (Julio Manino), byłym narzeczonym Mariny i płaci mu, aby zabrał kobietę ze sobą.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników serialiWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/kiedy-sie-zakocham-odc-153-opis-streszczenie-josefina-szantazuje-roberte_230066.html

Benjamin wyjaśnia Chemie, dlaczego Adriana udawała jego dziewczynę. Lekarz potwierdza chłopakowi, że ma guza mózgu, który nie nadaje się do operacji. Radzi mu, aby przeżył ostatnie tygodnie życia, czerpiąc z niego pełnymi garściami.

Renata dowiaduje się od męża, że dr Izaguirre zrzucił na niego całą winę. Dziewczyna obiecuje zrobić wszystko, co w jej mocy, aby wyciągnąć męża z więzienia. W tym celu odwiedza Alvaro w więzieniu i błaga go, aby wyznał prawdę. Nesme chce wiedzieć, co dostanie w zamian.

oprac. Agnieszka Tomczak

  • Autor: oprac. Agnieszka Tomczak
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TV 4
  • Publikacja: 29.02.2012 02:50
  • Aktualizacja: 28.02.2012 13:40
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl