Oglądasz: Strona główna » JULIA - nowe odcinki. JANEK w szpitalu PO BÓJCE z DARKIEM. JANICKI ma AMNEZJĘ
top 10 seriali

JULIA - nowe odcinki. JANEK w szpitalu PO BÓJCE z DARKIEM. JANICKI ma AMNEZJĘ

JULIA odcinki 166-170 od 16.11.2012 do 22.11.2012 o godzinie 17:25 W TVN. Co wydarzy się między Julką (Julia Rosnowska) a Jankiem Janickim (Krystian Wieczorek) w odc. 166-170? Janek po bójce z Darkiem (Bartek Obuchowicz) trafia nieprzytomny do szpitala. Okazuje się, że Janicki ma lekki obrzęk mózgu i pozostaje w śpiączce farmakologicznej. Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) udaje jego narzeczoną. Po wybudzeniu przez lekarzy syn Tadeusza (Tadeusz Huk) i Hanny (Anna Tomaszewska) ma amnezję. Julka pojawia się w szpitalu, ale Janek nie chce jej widzieć. Wkrótce Janek wypisuje się ze szpitala i wraca do domu z Moniką, która ma się nim opiekować. Kiedy dowiaduje się, że Millerówna rozpowiadała wszystkim, że jest jego narzeczoną, nie chce mieć z nią więcej do czynienia. Definitywnie rozstaje się z kosmetyczką.

JULIA, ODCINEK 166 - BÓJKA JANKA I DARKA

Janek (Krystian Wieczorek) chce odwiedzić Monikę (Marta Żmuda Trzebiatowska). Przed jej mieszkaniem spotyka pijanego Darka (Bartek Obuchowicz). Między mężczyznami dochodzi do bójki. W wyniku szarpaniny Janek upada i traci przytomność...

JULIA, ODCINEK 167- JANEK W SZPITALU. JANICKI MA OBRZĘK MÓZGU I POZOSTAJE W ŚPIĄCZCE. MONIKA UDAJE JEGO NARZECZONĄ

Julia (Julia Rosnowska) czeka na Janka w Fado. Kasia (Ewa Kaim) wścieka się, że kolejny raz Janek wystawił jej kuzynkę! Julka i Kasia nie mają pojęcia, co dzieje się z Janickim. Janek zostaje zabrany do szpitala przez pogotowie. Jest nieprzytomny. Monika jedzie za ukochanym. Bożena (Aldona Jankowska) poucza Nogaja a przy okazji dowiaduje się, że Janek poznał prawdę o rzekomej ciąży Moniki.

Syn Tadeusza (Tadeusz Huk) i Hanny (Anna Tomaszewska) ma lekki obrzęku mózgu i pozostaje w śpiączce farmakologicznej. Monika podaje się za jego narzeczoną. Czuwa przy łóżku Janka. Monika rozpowiada wszystkim kolejne kłamstwo. Udaje, że jest z Jankiem.

Chmielewska dowiaduje się, że Janek jest w szpitalu. chce go jak najszybciej zobaczyć, jednak Maciek (Michał Lewandowski) powiadamia ją, że Monika jest w szpitalu i czeka aż Janek się obudzi.

Julka nie może przestać myśleć o Janku. Dziewczyna jedzie z Maćkiem do szpitala. Julia widzi ukochanego. Kiedy nieśmiało go całuje, do sali wchodzi Monika...

JULIA - więcej o serialu

JULIA, ODCINEK 168 - JULKA DOWIADUJE SIĘ, ŻE JANEK WRÓCIŁ DO MONIKI

Julia nie może zrozumieć, dlaczego Janek wrócił do Millerówny. Bożena i Monika obawiają się, że Janek będzie pamiętał o tym, co powiedział mu Darek.

JULIA, ODCINEK 169 - JANEK WYBUDZA SIĘ ZE ŚPIĄCZKI. MA AMNEZJĘ

Lekarze wybudzają Janka ze śpiączki. Bożena wraz z córką postanawiają nie dopuszczać Janickich do syna. Okazuje się, że Janek ma amnezję. Bez problemu Monika przekonuje go, że tylko ona była i jest zainteresowana stanem jego zdrowia. Maciek opowiada Julce o stanie zdrowia Janka, a następnie razem z ojcem szykuje plan działań przeciwko Monice. Julia wybiera się do szpitala. Janek nie chce jej widzieć.

JULIA, ODCINEK 170  - JULIA JEST ZAŁAMANA. JANEK WRACA DO DOMU Z MONIKĄ. JANICKI DOWIADUJE SIĘ O KŁAMSTWIE MONIKI I ZRYWA Z NIĄ

Julia jest załamana tym, że Janek nie chciał jej widzieć! Sławek stara się ją pocieszyć. Janicki chce wyjść ze szpitala na własne żądanie. Janek zostaje wypisany ze szpitala. Wraca do mieszkania z Moniką. Kosmetyczka chce się nim zaopiekować. Robi wszystko, aby Janek z nikim się nie kontaktował i chce go mieć pod pełną kontrolą.

Maciek odwiedza Janka, jednak Monika nie chce go wpuścić do mieszkania. Janek wypytuje Monikę, dlaczego powiedziała w szpitalu, że jest jego narzeczoną. Kobieta zasłania się kolejnym kłamstwem. Janek mówi Monice, że między nimi wszystko skończone!

JULIA odcinki 166-170 od 16.11.2012 do 22.11.2012 o godzinie 17:25 W TVN.

natm

  • Autor: natm
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TVN, TVN/X-NEWS/MICHAŁ LICHTAŃSKI
  • Publikacja: 16.11.2012 07:42
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:52
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl