Oglądasz: Strona główna » Hotel 52, odc. 64 - OPIS, STRESZCZENIE: Marzena walczy o utrzymanie ciąży
top 10 seriali

Hotel 52, odc. 64 - OPIS, STRESZCZENIE: Marzena walczy o utrzymanie ciąży

Lekarze informują Michała i Igora, że stan Marzeny jest ciężki. Chłopak dowiaduje się, że Andrzej od dawna utrzymywał kontakt z jego ukochaną. W hotelu odbywa się konkurs kulinarny dla kawalerów. Łukasz, syna znajomej Lipskiej, zostaje zakwaterowany w apartamencie na trzy miesiące.

Stan Marzeny jest ciężki. Rokowania lekarzy nie są najlepsze. Michał i Igor czekają w szpitalnej poczekalni. Podczas rozmowy Horwat wyznaje Szwedowi, że Andrzej od dawna wiedział o ciąży Przybylskiej.

>>> Hotel 52 - wszystko o serialu Polsatu na SUPERSERIALE.plWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/hotel-52-odc-63-opis-streszczenie-prus-rzuca-sie-na-iwone_255727.html

Iwona dowiaduje się od Wiktora, że jej mąż ma kochankę. Wysocki tłumaczy żonie, że to bzdury, a kobietą, z którą widział go Prus, była Marzena.

W Hotelu 52 odbywa się konkurs kulinarny dla kawalerów. Biorą w nim udział m.in. Marek (Grzegorz Małecki), Adrian (Wojciech Chorąży) i Jurek (Bartosz Żukowski), słomiani wdowcy, których żony pracują za granicą. Mężczyźni chcą wykorzystać zawody, by udoskonalić swoje kulinarne umiejętności. Adrian liczy ponadto na przygodny seks. Kuba sprowadza mu prostytutkę.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników serialiWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/hotel-52-odc-63-opis-streszczenie-prus-rzuca-sie-na-iwone_255727.html

Tymczasem w hotelu zjawia się szesnastoletni Łukasz (Maciej Musiał), syn znajomych Lipskiej. Przez najbliższe trzy miesiące będzie on mieszkał w apartamencie i uczęszczał na kurs przygotowujący do nauki w Cambridge. Wkrótce okazuje się, że pozornie ułożony nastolatek ma wiele na sumieniu.

oprac. Agnieszka Tomczak

  • Autor: oprac. Agnieszka Tomczak
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Polsat
  • Publikacja: 17.05.2012 02:20
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:46
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl