Oglądasz: Strona główna » DANIE DNIA - nowy serial z JULIĄ KAMIŃSKĄ dopiero JESIENIĄ 2013
top 10 seriali

DANIE DNIA - nowy serial z JULIĄ KAMIŃSKĄ dopiero JESIENIĄ 2013

Kiedy i w jakiej telewizji pojawi się DANIE DNIA, nowy serial, w którym główne role grają znani z BRZYDULI - JULIA KAMIŃSKA i FILIP BOBEK? W internecie huczało od plotek, że DANIE DNIA zastąpi w TVN serial JULIA, ale już wiadomo, że wiosną 2013 nie będzie żadnego nowego serialu w TVN. Julia Kamińska, która napisała scenariusz do DANIA DNIA, ujawnia na swoim blogu, że nie zna daty premiery pierwszego odcinka serialu DANIE DNIA. - Produkt trafił na rynek oficjalnie w październiku – a w takiej sytuacji realnie liczyć można na emisję najwcześniej jesienią 2013 - napisała Kamińska.

Filip BOBEK BEZROBOTNY, nie ma pracy w żadnym SERIALU. Liczy na Carycę z POLSATU >>>

O serialu DANIE DNIA zrobiło się głośno latem 2012, kiedy powstały pierwsze zdjęcia do premierowych odcinków. Według nieoficjalnych informacji DANIE DNIA miało w TVN zastąpić serial JULIA, ale plotki te nie potwierdziły się. Wiosną 2013 w TVN nie będzie żadnego nowego seriali zamiast JULII.

Julia Kamińska, główna bohaterka serialu DANIE DNIA i autorka scenariusza na swoim blogu ucina wszystkie plotki dotyczące serialu.

"Serial Danie Dnia jest: bardzo dobry, bardzo fajnie zrealizowany, dowcipny, i w ogóle – nie obraźcie się – lepszy od BrzydUli – ale jeśli pytacie się kiedy będzie, i na jakiej antenie, to… Nie wiem" - napisała Kamińska.

DANIE DNIA - więcej o serialu >>>

"Mogę jednak napisać, że produkt trafił na rynek oficjalnie w październiku – a w takiej sytuacji realnie liczyć można na emisję najwcześniej jesienią 2013. Tak to jest z niezależnie produkowanymi serialami – Danie Dnia powstawało bez wsparcia jakiejkolwiek stacji telewizyjnej. W takich sytuacjach po nakręceniu pilota następuje długi etap czekania na decyzję którejś ze stacji. I teraz właśnie trwa ten etap" - dodała serialowa BRZYDULA.

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: AKPA, AKPA/Julia Kamińska BLOG, AKPA/Julia Kamińska BLOG/TVN-x-news.pl, Julia Kamińska BLOG - juliakaminska.eu/blog, © AKPA
  • Publikacja: 28.12.2012 17:00
  • Aktualizacja: 28.01.2014 19:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl