Oglądasz: Strona główna » Czas honoru, odc. 31 - streszczenie, opis. Helena odwiedza Wandę w klasztorze
top 10 seriali

Czas honoru, odc. 31 - streszczenie, opis. Helena odwiedza Wandę w klasztorze

Władek w stroju niemieckiego oficera zawozi rannego Michała do szpitala. Ludzie Fuchsa aresztują Marię i jej przełożonego. Helena odwiedza Wandę w klasztorze. Córka wyznaje jej, że Bronek może nie być ojcem jej dziecka.

Władek przebrany za niemieckiego oficera zawozi rannego Michała do szpitala. Konarska z pomocą doktora Baranowskiego przeprowadza operację. Po zabiegu pacjent trafia do apteki Golańskich.

>>> Czas honoru - wszystko o serialu TVP2 na SUPERSERIALE.pl

Kmiecik znajduje w kieszeni munduru dokumenty zabitego żołnierza i zanosi je Rappkemu. Ludzie Fuchsa aresztują Marię i jej przełożonego.

Lena częstuje rodzinę czekoladkami od Mongoła, mówiąc, że dostała je od Janka. Kiedy Markiewicz przynosi Sajkowskim paczkę z żywnością, brat Leny dziękuje mu za słodkości.

Tadeusz odkrywa miejsce spotkań konspiratorów z Dowódcą. By nie wzbudzać podejrzeń, próbuje zdobyć zaufanie Janka, znajdując mieszkanie dla Sajkowskich. Lokum wskazuje mu Halbe.

Helena stara się o dokumenty i mieszkanie dla przygarniętego przez siebie chłopca. Odwiedza też ukrytą w klasztorze córkę. Wanda wyznaje matce, że Bronek może nie być ojcem jej dziecka. Wszystkie poczynania Heleny obserwuje Nina, która donosi na nią Rainerowi.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Karol zostaje pojmany przez Sorokina, sowieckiego spadochroniarza. Mężczyzna zmusza go, by odzyskał radiostację przejętą przez akowców.

materiały prasowe

  • Autor: materiały prasowe
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: © AKPA
  • Publikacja: 05.07.2011 02:15
  • Aktualizacja: 18.07.2011 13:25
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl