Oglądasz: Strona główna » "Czas honoru" sezon 6. Śmierć dwóch bohaterów w finale "Czasu honoru". Kto zginie w ostatnim odcinku?
top 10 seriali

"Czas honoru" sezon 6. Śmierć dwóch bohaterów w finale "Czasu honoru". Kto zginie w ostatnim odcinku?

Ostatni odcinek 6 sezonu "Czasu honoru" dostarczy widzom wielu wzruszeń. Niestety w 78 odcinku "Czasu honoru" nie zabraknie dramatycznych i zaskakujących scen. W internecie od jakiegoś czasu krążyły plotki o śmierci Bronka Woyciechowskiego (Maciej Zakościelny), który zginie z rąk Larsa Rainera (Piotr Adamczyk). Kto umrze w ostatnim odcinku "Czasu honoru"? Śmierć dosięgnie dwóch bohaterów...

"Czas honoru" 6 sezon ostatni odcinek 78 (odc. 13) - niedziela, 24.11.2013, o godz. 21.10 w TVP2

Scenarzyści "Czasu honoru" zdecydowali się na bardzo mocne zakończenie. Według plotek, które pojawiły się na różnych forach internetowych w ostatnim odcinku 6 sezonu "Czasu honoru" giną prawie wszyscy, ale na szczęście nie jest aż tak źle. Czy ktoś zginie w ostatnim odcinku "Czasu honoru"?

Przeczytaj: "Czas honoru" 6 sezon. Akcja odbicia Rudej. Władek porywa córkę Lewińskiej

Jako pierwszy z życiem żegna się prezes Janisz (Jerzy Schejbal). Pułkownik Armii Krajowej i emisariusz organizacji Polska Niepodległa, który poszedł na współpracę z Adą Lewiińską (Magdalena Cielecka) umiera wskutek ran odniesionych podczas strzelaniny przy akcji odbicia Blachnitzky'ego (Bronisław Wrocławski).

Janisz prosi Michała (Jakub Wesołowski) o przeczytanie listu. Michał odnajduje list, Janisz opisuje w nim swoją prawdziwą historię, szczegóły współpracy z Adą Lewińską (Magdalena Cielecka) i pisze, aby Michał dobrze zadysponował kasą.

Po śmierci Celiny (Olga Bołądź) Bronek szuka zemsty na Karkowskim (Bartłomiej Kasprzykowski). Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi mu Woźniak (Mariusz Kiljan), który po zdradzie Emilii (Sonia Bohosiewicz) także szuka zemsty.

Ubek wskazuje Bronkowi, Władkowi (Jan Wieczorkowski) i Michałowi (Jakub Wesołowski) mieszkanie, w którym odnajdują konfidenta gestapo. Karkowski ginie od kul wystrzelonych z broni przyjaciół.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu CZAS HONORU? Polub nas na FACEBOOKU!

ewydanie

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Czas honoru Facebook, czashonoru.tvp.pl, czashonoru.tvp.pl/ Czas honoru Facebook/ vod.tvp.pl/ AKPA, ipla.tv, vod.tvp.pl
  • Publikacja: 23.11.2013 16:59
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:45
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl