Oglądasz: Strona główna » "Czas honoru" 6 sezon online odcinek 76 na vod.tvp.pl za darmo w internecie
top 10 seriali

"Czas honoru" 6 sezon online odcinek 76 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

"Czas honoru" odcinek 76 online za darmo w internecie. "Czas honoru" 11 odcinek 6 sezonu "Wolny wybór" w TVP2 w niedzielę, 10.11.2013, o godz. 21.10. Przed emisją w telewizji "Czas honoru" odcinek 76 na stronie internetowej vod.tvp.pl, ale płatny."Czas honoru" odc. 76 online bezpłatnie po premierze w TVP2- oto link:

Zobacz: "CZAS HONORU" odcinek 76 sezon 6 ONLINE w internecie na vod.tvp.pl >>>

"Czas honoru" 11 odcinek (odc. 76) sezon 6  "Wolny wybór" - streszczenie, co się wydarzyło?

Władek (Jan Wieczorkowski) wraz z oddziałem szykują się do ataku na tajny ośrodek rządowy. Michał (Jakub Wesołowski) stara się przekonać Janisza (Jerzy Schejbal) do wzięcia udziału w akcji. Janisz jako jedyny może dokładnie opisać budynek, ponieważ sam był w nim więziony. Janisz obawia się reakcji Sowietów na informację, że Władek i jego oddział współpracują z Amerykanami.

Emilia (Sonia Bohosiewicz) informuje Karkowskiego (Bartłomiej Kasprzykowski), że Woźniak (Mariusz Kiljan) zdobył pieniądze. Karkowski nie zamierza próżnować. Przypadek sprawia, że Woźniak zaczyna podejrzewać Emilię o bliskie kontakty z Karkowskim.

W barze mlecznym Heleny (Ewa Wencel) pojawia się mężczyzna, który twierdzi, że znał Tolę (Joanna Osyda) za okupacji. Otto (Jacek Mikołajczak) dostaje kolejne zadania od Lebiediewa (Eryk Lubos). Dręczy go poczucie winy, że okłamuje Marię (Katarzyna Gniewkowska).

Lewińska (Magdalena Cielecka) ląduje na dywaniku u Lebiediewa. Generał kategorycznie żąda wyników prowadzonych przez nią operacji. UB uważnie przygląda się konspiratorom z Biura Odbudowy Stolicy, gdzie pracują profesor Majerski (Mariusz Wojciechowski) i Lena (Agnieszka Więdłocha).

Następuje spektakularny atak na tajny ośrodek rządowy, gdzie przetrzymywany jest Blachnitzky (Bronisław Wrocławski) i Hans, syn Otta (o czym konspiratorzy nie wiedzą). Rezultaty akcji są dramatycznie zaskakujące.

Max (Rafał Maćkowiak) postanawia dogadać się z Rainerem (Piotr Adamczyk) za plecami polskich partyzantów.

CZAS HONORU ONLINE - wszystkie odcinki CZAS HONORU 6 ONLINE w internecie >>>

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: AKPA/ vod.tvp.pl, Czas honoru Facebook, czashonoru.tvp.pl, vod.tvp.pl
  • Publikacja: 10.11.2013 21:25
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:45
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl