Oglądasz: Strona główna » "Czas honoru" 6 sezon online odcinek 75 na vod.tvp.pl w internecie za darmo
top 10 seriali

"Czas honoru" 6 sezon online odcinek 75 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

"Czas honoru" odcinek 75 online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Czas honoru" 10 odcinek 6 sezonu "Plecak pełen dolarów" w TVP2 w niedzielę, 3.11.2013, o godz. 21.10. Przed emisją w telewizji "Czas honoru" odcinek 75 na stronie internetowej vod.tvp.pl, ale płatny."Czas honoru" odc. 75 online bezpłatnie po premierze w TVP2- oto link:

Zobacz: "CZAS HONORU" odcinek 75 sezon 6 ONLINE w internecie na vod.tvp.pl >>>

"Czas honoru" 10 odcinek (odc. 75) sezon 6  "Plecak pełen dolarów" - streszczenie, co się wydarzyło?

Władek (Jan Wieczorkowski) ma wątpliwości, kogo powinien uwolnić dzięki propozycji Amerykanów. Konarski zastanawia się, czy z takiej szansy powinna skorzystać Ruda (Karolina Gorczyca), czy też ktoś ważniejszy dla organizacji niepodległościowych.

Tymczasem dawna łączniczka jest zmuszana w więzieniu do podpisywania kolejnych fałszywych zeznań. Natomiast Władek werbuje ochotników gotowych do wzięcia udziału w ataku na tajny ośrodek rządowy.

Max (Rafał Maćkowiak) obiecuje, że przekaże Rainera (Piotr Adamczyk) w ręce polskiego podziemia, jak tylko odzyska Blachnitzky'ego (Bronisław Wrocławski). Bronek (Maciej Zakościelny) zwierza się Michałowi (Jakub Wesołowski), że rozważa ujawnienie się.

Wkrótce Janisz (Jerzy Schejbal) poznaje Majerskiego (Mariusz Wojciechowski). Mężczyźni spotykają się dzięki Michałowi. Majerski przedstawia się Janiszowi jako szef łączności organizacji niepodległościowych. Mężczyzna nie jest zachwycony planem prezesa.

Maria (Katarzyna Gniewkowska) obserwuje dziwne zachowanie Ottona (Jacek Mikołajczak). Kobieta niepokoi się o niego, ale nie zdaje sobie sprawy z sytuacji mężczyzny.

Lena (Agnieszka Więdłocha) rozważyła ultimatum Woźniaka (Mariusz Kiljan) Kobieta bardzo boi się o życie małego Jasia (Ignacy Falczyk).

Tymczasem Karkowski (Bartłomiej Świderski) odwiedza Emilię (Sonia Bohosiewicz) w szpitalu. Planują wspólną przyszłość. Natomiast Zośka (Alina Chechelska) przyłapuje Tolę (Joanna Osyda) na kradzieży.

CZAS HONORU ONLINE - wszystkie odcinki CZAS HONORU 6 ONLINE w internecie >>>

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: AKPA, Czas honoru Facebook, czashonoru.tvp.pl, czashonoru.tvp.pl/ Czas honoru Facebook
  • Publikacja: 04.11.2013 06:45
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:44
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl