Oglądasz: Strona główna » Barwy szczęścia: Dzieci Pyrków znienawidzą Borysa
top 10 seriali

Barwy szczęścia: Dzieci Pyrków znienawidzą Borysa

Borys Sacewicz z "Barw Szczęścia". Po tragicznej śmierci Romana, zabierze Marię i małych Pyrków do Zakopanego. Będzie chciał zastępować dzieciom zmarłego ojca. Dzieciaki jednak stwierdzą, że się szarogęsi i znienawidzą go za to. Cała wyprawa zakończy się fiaskiem, a Borys wróci zmęczony i zniechęcony. Czy jego miłość do Marii wytrzyma tę ciężką próbę?

Borys (Piotr Grabowski, 43 l.) stara sie jak najbardziej zrekompensować dzieciom i Marii (Izabela Kuna, 41 l.) stratę Romana (Olaf Lubaszenko, 43 l.) - czuje się po części winny, że nie udało mu się go uratować. Dlatego zaprosi Marię i jej pociechy na odpoczynek do Zakopanego. Także sfinansuje go, ze względu na to, że dochody Ppyrków są teraz w opłakanym stanie.

Patrz też: Barwy szczęścia: Borys zerwie z Laurą, by być z owdowiałą Marią

Jednak już po kilku dniach Borysowi przyjdzie gorzko pożałować swojej decyzji. Dzieci wcale nie będą chciały go słuchać, gdy będzie im zwracał uwagę. Uważają, że Borys chce zająć miejsce ich ukochanego taty i buntują się przeciw temu.

>>> Zapraszamy na FORUM SERIALE

Czy Borysowi uda się przetrwać ten kryzys i nie zniechęci go on? Ale musi zdać sobie sprawę, że jesli chce się związać z Maria, zwiąże się też z jej dziećmi. O tym przekonamy się zapewne jeszcze przed wakacjami

Katarzyna Jaraczewska

  • Autor: Katarzyna Jaraczewska
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ©ARTRAMA, fot. Elżbieta Kasperska/Fabryka Obrazu
  • Publikacja: 29.04.2011 12:45
  • Aktualizacja: 29.04.2011 12:46
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl