Oglądasz: Strona główna » Anna Mucha WYBŁAGAŁA powrót do M jak miłość. Znów będzie Madzią Marszałek
top 10 seriali

Anna Mucha WYBŁAGAŁA powrót do M jak miłość. Znów będzie Madzią Marszałek

To niezwykle ważna wiadomość dla fanów Ani Muchy (31 l.). Aktorka wraca do serialu "M jak miłość", który dał jej wielką popularność. Ani udało się wyprosić powrót do TVP 2 po tym, jak nie wyszła jej przygoda z TVN.

Ostatnio Mucha kojarzona była głównie z postacią Moniki w serialu "Prosto w serce". Ciąża aktorki sprawiła jednak, że TVN nie za bardzo widział jej dalszy udział. A i sama produkcja nie wypaliła tak, jak oczekiwano. Nad Anią zawisły więc czarne chmury. Scenarzyści "Prosto w serce" postanowili dokonać kilku zmian. Monika zostanie wysłana poza Warszawę, a jej miejsce zajmie Żaneta, którą zagra młoda absolwentka krakowskiej PWST Katarzyna Dorosińska (22 l.).

- Taka zamiana świadczy o jednym. Mucha nie ma już czego szukać w TVN. Przestała być ich gwiazdą i nie dostanie już raczej jakiejś większej roli. Przynajmniej przez najbliższy rok - mówi osoba pracująca przy produkcji.

Ale Ania nie zamierzała pozostać bezrobotna. Szybko pobiegła do konkurencyjnej Dwójki i po długich rozmowach z Tadeuszem Lampką (60 l.), producentem serialu "M jak miłość", może wrócić na stare śmieci.

Magda zajdzie w ciążę z Pawłem

- Lampka bardzo lubi Muchę i stwierdził, że warto wykorzystać to, że jest w ciąży. Będzie nie tylko znowu występować w serialu, ale też jej nazwisko będzie pojawiało się w czołówce. Ona sama wie, że nie może przepuścić takiej okazji. W końcu stabilna sytuacja finansowa będzie dla niej teraz dosyć ważna - mówi nasz informator.

Jak scenarzyści wykorzystają ciążę Muchy? Madzia Marszałek, w którą się Ania wciela, zajdzie po prostu w ciążę z Pawłem, czyli Rafałem Mroczkiem (29 l.). Zwiastun odcinków z udziałem Muchy ma się pojawić już 5 września.

Historia Magdy w serialu "M jak miłość"

2003 
Po 3 latach emisji serialu pojawia się postać Magdy Marszałek, która zostaje potem dziewczyną Pawła Zduńskiego.

2009-2011 
Często znika z fabuły, nawet na kilka miesięcy. Serialowa Madzia wdaje się w skomplikowany romans, a następnie wyjeżdża do Afryki...

jesień 2011 
Wygląda na to, że aktorka wraca na stałe. Magda Marszałek będzie w ciąży z Pawłem Zduńskim.

kawi

  • Autor: kawi
  • Źródło: Super Express
  • Agencja foto: AKPA
  • Publikacja: 31.08.2011 14:46
  • Aktualizacja: 26.09.2012 18:07
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl