Oglądasz: Strona główna » Anna GERMAN. Syn ANNY GERMAN nie chce mówić w wywiadach o matce. ZBIGNIEW TUCHOLSKI junior - kim jest i co dziś robi?
top 10 seriali

Anna GERMAN. Syn ANNY GERMAN nie chce mówić w wywiadach o matce. ZBIGNIEW TUCHOLSKI junior - kim jest i co dziś robi?

ANNA GERMAN - rosyjski serial o Annie German okazał się hitem wiosny w telewizji. Każdy odcinek ANNY GERMAN gromadzi ponad 6 mln widzów. Biografia Anny German, którą widzowie mogą śledzić w serialu pokazuje dramatyczne losy Anny German i jej rodziny. Zbigniew Tucholski, syn Anny German miał zaledwie 6 lat kiedy jego matka zmarła. Po 30 latach od śmierci matki nie chce o niej mówić w wywiadach. Zbigniew Tucholski junior - kim jest i co robi syn German?

ANNA GERMAN. PRZYJACIEL Anny GERMAN wspomina: Na spacerze z SYNEM ZBYSZKIEM przechodziła przez dziurę w płocie >>>

Zbigniew Tucholski, mąż Anny German chętnie wspomina w wywiadach i filmach dokumentalnych swoją zmarłą żonę. W rozmowie z "Życiem na gorąco" w 2005 roku wyznał, że w ich domu na warszawskim Żoliborzu przez wiele lat nie słuchano piosenek Anny German. Mąż German nigdy nie pogodził się ze śmiercią żony. Został sam z 6-letnim synem Zbyszkiem i Irmą Martens-Berner. Zaopiekował się teściową, która aż do śmierci w 2007 roku mieszkała z zięciem na Żoliborzu.

Kim jest syn Anny German?


Matka Anny German, jej mąż Zbigniew i syn Zbigniew Tycholski junior po raz ostatni pojawili się razem publicznie 18 maja 2002 roku w Moskwie gdzie odsłonili Złotą Gwiazdę Anny German w Alei Sławy. Pięć lat później Irma zmarła.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>


Dziś syn Anny German ma 38 lat. Studiował bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim, ale jego pasją jest kolej. Zbigniew Tucholski junior poszukuje po kraju starych wagonów i lokomotyw, które potem odnawia. O zmarłej matce nie chce jednak mówić w mediach.

- Sam namawiam go do tego, żeby o niej nie rozmawiał. Syn wszystko przeżywa w sobie. Trudno mu rozmawiać o matce - powiedział w wywiadzie dla "Życia na gorąco" Zbigniew Tucholski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na
FACEBOOKU!

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Brak agencji, YouTube/nadezhdaTV
  • Publikacja: 27.04.2013 08:20
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:58
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl