Oglądasz: Strona główna » ANNA GERMAN odc. 3. IRMA GERMAN i Herman Berner biorą ŚLUB. Ojczym Anny German ginie w bitwie pod Lenino - ZDJĘCIA
top 10 seriali

ANNA GERMAN odc. 3. IRMA GERMAN i Herman Berner biorą ŚLUB. Ojczym Anny German ginie w bitwie pod Lenino - ZDJĘCIA

ANNA GERMAN odc. 3 w piątek, 8.03.2013, o godz. 20.30 w TVP1. W 3 odcinku serialu ANNA GERMAN matka Ani, Irma German (Maria Poroszyna) i Herman Berner (Mateusz Jordan-Młodzianowski), porucznik wojska polskiego biorą ślub. Ojczym Anny German robi wszystko, by pomóc Irmie i jej rodzinie. Niestety szczęście Irmy i Hermana nie trwa długo, bo Polak dostaje powołanie i musi wyjechać na front. Wkrótce Irma dostaje wiadomość, że jej mąż zginął podczas bitwy pod Lenino na Białorusi.

ANNA GERMAN - obsada, bohaterowie, kto jest kim >>>

W ANNA GERMAN odcinek 3 Ania zaprzyjaźnia się z Hermanem Bernerem. Dziewczynka traktuje Polaka jak ojca.  W końcu jego imię w języku niemieckim brzmi "German", tak jak nazwisko jej zabitego przez NKWD ojca Eugena (Konstantin Miłowanow). Irma wychodzi za mąż za polskiego żołnierza.

Wkrótce po ślubie Herman Berner otrzymuje powołanie i musi wyjechać na front. Tymczasem na ślad Irmy wpada Walentyn Lawriszin (Marat Baszarow), który jest odpowiedzialny za śmierć Eugena. Rosjanin znowu zaczyna prześladować Irmę.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>


Przy pomocy znajomej Polki, Jadwigi Kowalskiej (Karolina Gorczyca), Irmie, Ani i jej babci udaje się uciec z Dżambułu, a niedługo później dotrzeć do Warszawy. W stolicy Irma odnajduje matkę Hermana i próbuje znaleźć sobie pracę.

Mija kilka lat. W 1955  roku Ania wstępuje na wydział geologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Do Polski przyjeżdża Walentyn, który znów próbuje odnaleźć Irmę. Ma dla niej zawiadomienie o śmierci Hermana w bitwie pod Lenino. Ojczym Ani zginął w walce pomiędzy radziecką 33 Armią i walczącą w jej składzie polską 1 Dywizją Piechoty im. Tadeusza Kościuszki a Wehrmachtem w październiku 1943 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/anna-german-nowy-serial-w-tvp1-o-annie-german-od-22022013-obsada-bohaterowie-zdjecia_307393.html

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TVP
  • Publikacja: 08.03.2013 17:37
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:58
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl