Oglądasz: Strona główna » "2XL" online odcinek 7 na ipla.tv za darmo w internecie
top 10 seriali

"2XL" online odcinek 7 na ipla.tv za darmo w internecie

"2XL" online odcinek 7 nowego serialu telewizji Polsat za darmo w internecie na ipla.tv. "2XL" odc. 7 w Polsacie w czwartek, 17.10.2013, o godz. 22.00. Tydzień przed premierą w telewizji "2XL" odcinek 7 online za darmo na ipla.tv - oto link:

Zobacz: "2XL" odcinek 7 ONLINE ZA DARMO w internecie na IPLA.tv >>>

"2XL" odcinek 7 - streszczenie, co się wydarzy?

Laura (Edyta Jungowska) popełnia liczne błędy w pracy. Zostaje wezwana do szefa firmy, Dariusza (Robert Czebotar). Mężczyzna, oceniający pracę podwładnych przez pryzmat wyników, nie daje się przekonać Zabawskiej. Kobieta musi zawalczyć o poprawę swojej pozycji w firmie.

Również życie prywatne Laury nie układa się pomyślnie. Zabawska jest przekonana, że jej relacje z Karolem (Przemysław Sadowski) są coraz lepsze. Kiedy jednak przyłapuje go na kawie z Martą (Marta Dobecka), traci swoje złudzenia. Żąda, by mężczyzna wyprowadził się z domu.

Agata (Elżbieta Romanowska) wyjaśnia Robertowi (Piotr Stramowsk), dlaczego nie powiedziała mu całej prawdy na temat wyjazdu. Martwi się o ojca, który w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Nie wie, czy powinna go odwiedzić.

Obejrzyj: "2XL" ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w INTERNECIE >>>

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: www.2xl.polsat.pl
  • Publikacja: 17.10.2013 07:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 16:00
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl