SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 98 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula mówi Gustavo, że kocha Rogelia

Zakazane uczucie, odc. 98 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula mówi Gustavo, że kocha Rogelia

27.06.2012, godz. 02:00
Zakazane uczucie
W pierwszych odcinkach Zakazanego uczucia Ana Paula była zakochana w Gustavo Duranie. Rogelio robił wszystko by ją zdobyć. Kiedy Miguel, brat Any Pauli, powoduje wypadek i jest bliski utraty ręki oraz pójścia do więzienia, Rogelio ratuje go z opresji żądając w zamian, by Ana Paula wyszła za niego. Ona poświęca się dla brata nieświadomia piekła, jakie czeka ją u boku Rogelia. foto: TV 4

Rogelio ostrzega Anę Paulę, by nie zbliżała się do Gustava. Kobieta zwraca się do Vanesy z prośbą, by pomogła jej rozwiązać umowę z mężem. Tymczasem Gustavo próbuje zachowywać się jak mąż. On i Cynthia całują się. Ana Paula życzy byłemu narzeczonemu szczęścia w małżeństwie. Mówi mu, że kocha Rogelia i zamierza z nim zostać.

Rogelio grozi Anie Pauli, że jeśli zobaczy ją z Gustavo, zabije go. Przypomina jej także o obowiązku wypełnienia kontraktu i udawaniu przed ludźmi zakochanej bez pamięci żony.

Ana Paula proponuje siostrze, że odda jej Rogelio, jeśli ta pomoże jej uwolnić się od kontraktu. Montero słyszy rozmowę. Zraniony zauważa, że musi bardzo kochać Gustavo skoro gotowa jest do poniżania się przed siostrą, aby tylko znaleźć sposób na uwolnienie się od niego. Zapowiada, że nie ma zamiaru zabijać Gustavo, bo ma wobec niego inne plany.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Gustavo oznajmia Cynthii, że nie ufa Bruno. Jest przekonany, że to on kazał go pobić, a także zatruł bydło na hacjendzie. Mercedes i Ernesto ponownie się kłócą o współpracę lekarza z Rogelio. Gustavo wypytuje Marię o Anę Paulę. Zdenerwowana kobieta przypomina mu, że jest na hacjendzie jako mąż Cynthii i ma szanować swoją żonę oraz jej brata, a nie doprowadzać do kolejnych waśni między nimi.

Cynthia odrzuca możliwość rozwodu z Gustavo. Pokonany Rogelio decyduje się wydać przyjęcie na cześć siostry i jej męża. Ana Paula zmuszona jest odgrywać rolę żony przy gościach. Ana Paula rozmawia z Gustavo. Cieszy się, że ożenił się z Cynthią. Dodaje, że zrozumiała, że kocha Rogelio i prosi byłego narzeczonego, aby nie zbliżał się do niej.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Efrain informuje Cynthię, że Maria znalazła list matki Margarito w jego pokoju. Każe dziewczynie wstawić się za nim, w razie konfrontacji z Rogelio, w innym razie, powie, że ukrył list na jej prośbę. Zrezygnowany Gustavo opowiada Cynthii o swojej rozmowie z Aną Paulą. Postanawia dać szansę swojemu małżeństwu i spróbować pokochać żonę. Następnie wyznaje Anie Pauli, że tak jak i ona, on również zamierza rozpocząć nowe życie i ma nadzieję, że uda mu zakochać się w Cynthii.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: