SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 96 - OPIS, STRESZCZENIE: Rogelio dowiaduje się, że Margarito jest jego synem

Zakazane uczucie, odc. 96 - OPIS, STRESZCZENIE: Rogelio dowiaduje się, że Margarito jest jego synem

26.06.2012, godz. 02:00
Zakazane uczucie
Przy dobrej i szlachetnej Anie Pauli obdarzony ciężkim charakterem Rogelio Montero zmienia się w troskliwego, kochającego męża. foto: TV 4

Cynthia jest szczęśliwa, że wreszcie udało jej się usidlić Gustava. Vanesa każe Marii przygotować sobie pokój, gdyż zamierza zamieszkać w hacjendzie. Kobieta odmawia. Wkrótce kobieta odczytuje list matki Margarita. Rogelio słyszy wszystko. Jest w szoku, gdy dowiaduje się, że chłopak jest jego synem.

Cynthia prosi Gustavo, aby dał jej szansę. Jest pewna, że wygra walkę o jego serce. Gustavo żałuje swojej decyzji i z uwagi na dziewczynę chce się wycofać. Cynthia nie ustępuje, przynosi potrzebne do zawarcia związku małżeńskiego dokumenty i namawia Gustavo na jak najszybszy ślub.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Ana Paula pozwala ciotce pozostać na hacjendzie, ale pod jednym warunkiem: przestanie się wtrącać do życia jej i Miguela. Ana Paula i Rogelio odwiedzają Margarito. Maura informuje ich, że chłopiec wkrótce trafi do innej rodziny zastępczej. Margarito rozpacza. Nie chce mieszkać z ludźmi, których nie zna. Ana Paula i Rogelio obiecują mu, że nie zostawią go samego. Rogelio uświadamia Anę Paulę, że Margarito jest wystarczająco duży, aby zadecydować, z kim chce mieszkać. Żona ripostuje, że żaden sąd nie przyzna opieki mężczyźnie, który mieszka z żoną, a noce spędza z kochanką.

Zadwolona Rosaura chwali się Bruno, że dzięki chorobie może szantażować siostrzenicę. Wspólnik zauważa, że nawet na granicy życia i śmierci nie zmieni się. Rogelio zleca Bruno, aby odnalazł rodzinę, która chce adoptować Margarito. Adwokat obiecuje, że się postara, ale zaznacza, że niczego nie może obiecać.

Maria chce, aby Efrain oddał jej list matki Margarito. Radzi też pracownikowi Rogelio, aby nie osaczał Cynthii. Mężczyzna odmawia oddania korespondencji i zaznacza, aby kobieta nie wtrącała się jego sprawy i Cynthii.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Vanesa poleca Marii przygotowanie sypialni dla niej. Oznajmia, aby przyzwyczaiła się do jej obecności, bo zamierza już tu zostać. Maria ripostuje, że nich robi co chce, a i tak nie uda się jej rozdzielić Any Pauli i Rogelio.

Maria znajduje list matki Margarito. Poznaje jego zawartość i natychmiast udaje się do Rogelio. Montero dowiaduje się, że chłopiec jest jego synem.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: