SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 90 - OPIS, STRESZCZENIE: Rogelio chce się zemścić na Gustavo i Anie Pauli

Zakazane uczucie, odc. 90 - OPIS, STRESZCZENIE: Rogelio chce się zemścić na Gustavo i Anie Pauli

20.06.2012, godz. 02:00
Zakazane uczucie
Przy dobrej i szlachetnej Anie Pauli obdarzony ciężkim charakterem Rogelio Montero zmienia się w troskliwego, kochającego męża. foto: TV 4

Gustavo oświadcza, że nie pozwoli, by jakikolwiek dokument ograniczał wolność jego ukochanej. Rogelio przypomina mu, że umowa została zawarta zgodnie z prawem i Ana Paula musi się z niej wywiązać. Montero mówi żonie, że ona i Gustavo zapłacą za to, że go oszukali. Grozi, że dopiero teraz kobieta dowie się, do czego jest zdolny.

Rogelio wyrzuca Gustavo z hacjendy i zapowiada, że dziecko Any Pauli będzie nosić jego nazwisko. Ana Paula zarzuca siostrze, że uwiodła jej męża. Vanesa uświadamia jej, że Rogelio nigdy nie wybaczy jej zdrady z Gustavo i już wkrótce wyrzuci ją z domu, a wówczas ona zajmie jej miejsce.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Rogelio zleca pracownikom hacjendy, aby wyrzucili Gustavo. Efrain wykorzystuje sytuację i uderza inżyniera, a następnie zabrania mu zbliżać się do Cynthii. Siostra udaje przed Rogelio ofiarę i wmawia mu, że nie miała pojęcia o relacji łączącej Anę Paulę i Gustavo.

Ana Paula ma żal do męża, że kazał siłą wyrzucić Gustavo z hacjendy. Komentarz żony jeszcze bardziej złości Montero, który informuje Anę Paulę, że nie ma ochoty jej oglądać. Ernesto przyjeżdża po Gustavo.

Cynthia rozmawia z Marią. Nie ukrywa swojej nienawiści do Any Pauli. Żałuje, że brat nie poślubił Vanesy. Niania pyta Cynthię, czy widziała zdjęcia wysłane przez Vanesę. Dziewczyna z uśmiechem odpowiada, że tak.

Rogelio zapowiada służbie, że jeśli zadzwoni Gustavo, mają go nie łączyć z Aną Paulą ani z nim. Mercedes naciska na Ernesto, aby zerwał współpracę z Rogelio, ale mężczyzna odmawia. Zapowiada, że z powodów osobistych, nie ma zamiaru pozbawiać tysięcy ludzi szansy na fachową opiekę medyczną.

Ana Paula zawiadamia męża, że jeszcze tej nocy opuści jego hacjendę. Mąż uświadamia jej, że nigdzie nie ruszy się, dopóki nie skończy się kontrakt. Obiecuje, że teraz dopiero pozna prawdziwego Rogelio Montero.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Mercedes ze łzami w oczach informuje Anę Paulę, że jej mąż kazał pobić Gustavo. Prosi, aby dziewczyna trzymała się z daleka od jej brata. Ana Paula zarzuca mężowi, że kazał pobić Durana. Rogelio ripostuje, że razem wdali się w bójkę w jego gabinecie.

Bruno usiłuje ponownie nastawić Anę Paulę przeciw mężowi. Maria informuje Rogelio, że ludzie myślą, że kazał pobić Gustavo. Montero cieszy się z takiego obrotu sprawy. Zapowiada też, że Ana Paula jest jego żoną i oczekuje jego dziecka.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: