SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 60 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula nie chce porzucić Rogelio

Zakazane uczucie, odc. 60 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula nie chce porzucić Rogelio

23.05.2012, godz. 02:48
Zakazane uczucie
foto: TV 4

Ana Paula zyskuje pewność, że Rogelio nie znał wcześniej Gustava, nie mógł więc zlecić jego zabójstwa. Żałuje, że niesłusznie oskarżyła męża. Ku przerażeniu Rosaury oświadcza, że dowie się, kto zaplanował całą intrygę. Vanesa proponuje Anie Pauli pieniądze w zamian za porzucenie Rogelia. Kobieta odmawia. Gustavo nie chce słuchać wyjaśnień Any Pauli. Oświadcza jej, że nie przybył do hacjendy ze względu na nią, lecz dla Cynthii.

Ana Paula nie wie, co odpowiedzieć mężowi. Ze łzami w oczach wyznaje Dany, że Gustavo spełnił swoją obietnicę: rozpoczął budowanie swojego życia z inną – jej szwagierką. Dany staje w obronie chłopaka - jest pewna, że jemu też nie jest łatwo. Rosaura próbuje przekonać Anę Paulę, że zapewne Gustavo spotykał się w tym samym czasie zarówno z nią, jak i Cynthią.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Ana Paula  zastanawia się, co bardziej ją boli - fakt, że straciła Gustava, czy to, że oskarżyła Rogelia o zlecenie zabójstwa Gustava. Jest przekonana, że Rogelio nie miał z tym nic wspólnego i że nie znał wcześniej Gustava. Przerażona Rosaura prosi siostrzenicę, aby porzuciła śledztwo. Dziewczyna jednak jest zdeterminowana, by dowiedzieć się, kto chciał poróżnić ją z mężem i rozdzielić z Gustavem.

Esteban zrywa z Rocio. Kobieta  jest przekonana, że poradziła mu to Mercedes i podejrzewa, że przyjaciółka, chce go mieć dla siebie, jako że zerwała z Ernestem. Vanesa proponuje siostrze pieniądze w zamian za porzucenie Rogelia. Ana Paula odpowiada, że kiedy prosiła ją o pomoc, tego właśnie chciała. Teraz jednak jej życie zmieniło się i nie ma zamiaru odchodzić od Rogelia. Vanesa gotowa jest oddać Anie Pauli połowę majątku po ojcu, ale Ana Paula prosi, by zostawiła ją w spokoju.

Dany uświadamia przyjaciółce, że straciła Gustava bezpowrotnie. Radzi, by dała szansę Rogeliowi, który ją kocha. Przypomina jej, że Vanesa miała swoją okazję, ale ją straciła i Ana Paula może popełnić ten sam błąd.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ana Paula stara się wytłumaczyć Gustavowi, dlaczego wyszła za Rogelia, ale chłopak nie chce jej słuchać. Daje jej do zrozumienia, że jest na hacjendzie ze względu na Cynthię, a nie na nią. David składa Rogeliowi ofertę: podaruje mu dług, który u niego zaciągnął w zamian za wycofanie oskarżenia przeciw Miguelowi.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: