SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 58 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula poznaje narzeczonego Cynthii

Zakazane uczucie, odc. 58 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula poznaje narzeczonego Cynthii

22.05.2012, godz. 02:48
Zakazane uczucie
foto: TV 4

Ana Paula robi mężowi wyrzuty z powodu pocałunku z Vanesą. Twierdzi, że robiąc coś podobnego na środku ulicy okazuje jej brak szacunku. Rogelio nie ukrywa, iż cieszy go, że żona jest o niego zazdrosna. Ana Paula zaprzecza, twierdząc że czuje do niego jedynie odrazę. Gustavo przyjeżdża do hacjendy, by porozmawiać z Rogeliem. Zapewnia, że zależy mu na Cynthii, a nie na jej pieniądzach. Montero przedstawia mężczyźnie swoją żonę. Ana Paula jest w szoku.

Ana Paula zarzuca Rogeliowi, że chce by odgrywali przed ludźmi szczęśliwe małżeństwo, a sam nie okazuje jej szacunku, całując się z Vanesą na ulicy. Rogelio broni się, że pozwolił się pocałować jej siostrze, dlatego, że ona sama nie zwraca na niego uwagi. Nic co robi, nie jest przez nią doceniane. Cieszy go jednak, że wydaje się być zazdrosna. Ana Paula zaprzecza i twierdzi, że jedyne co do niego czuje to nienawiść. Ostrzega, że jeśli jeszcze raz poniży ją w ten sposób, przestanie udawać szczęśliwą żonę.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Rogelio zaprasza Abla na obiad. Informuje go, że zgadza się zostać przewodniczącym grupy hodowców. Ana Paula pyta ciotkę, dlaczego Vanesa zarzuciła jej, że szantażowała jej matkę. Rosaura kłamie, że Elsa proponowała jej pieniądze za pomoc w rozdzieleniu Mariany i Federica, ale ona odmówiła. Ana Paula przeprasza ciotkę, że w nią zwątpiła.

Vanesa pojawia się na hacjendzie. Wyzywa Anę Paulę od bękartów. Abel przekazuje wiadomość żonie. Oboje stwierdzają, że nie chcą mieć z dziewczyną nic wspólnego. Rogelio przypomina Vanesie, że znajduje się w domu Any Pauli i nie ma prawa jej obrażać. Każe Hugonowi wyrzucić byłą narzeczoną.

Rosaura mówi Vanesie, że zna tylko wersję wydarzeń matki. Myśli, że wychowywała się w szczęśliwej rodzinie, ale jest w błędzie - Federico został z Elsą tylko ze względu na nią. Dodaje, że nie powinna obrażać jej siostry, bo sama postępuje podobnie, próbując odbić Anie Pauli męża.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Gustavo spotyka się z Rogeliem. Zawiadamia go, że on i Cynthia są parą. Montero przypomina mu, że już raz zostawił jego siostrę dla byłej narzeczonej. Uważa także, że chłopaka interesują pieniądze Cynthii. Gustavo tłumaczy mu, że musiał uporządkować swoje myśli i uczucia. Teraz może zapewnić Cynthii życie, na jakie dziewczyna zasługuje. Zapewnia go, że nie obchodzi go majątek ich rodziny.

Szczęśliwa Cynthia opowiada Marii, że Gustavo przyjechał porozmawiać z jej bratem. Montero dziękuje Gustavowi za rozmowę i zgadza się na jego związek z Cynthią. Rogelio próbuje uświadomić Cynthii, że Vanesa chce jej użyć do zemsty na nim. Prosi, by odeszła z firmy przyjaciółki. Rogelio przedstawia żonę narzeczonemu Cynthii...

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: