SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 54 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula przeprasza męża

Zakazane uczucie, odc. 54 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula przeprasza męża

17.05.2012, godz. 02:45
Zakazane uczucie
foto: TV 4

Rogelio wpada we wściekłość, gdy odkrywa, że Bruno ostrzegł Anę Paulę, gdy on jej szukał. Zapowiada prawnikowi, że zabije go, jeśli zauważy, że podrywa jego żonę. Ulises mówi Anie Pauli, że Rogelio pomógł Miguelowi, zamykając go w domu i odcinając od alkoholu. Kobieta jest zaskoczona. Przeprasza męża, że niesłusznie go oskarżyła. Mówi mu jednak, że nigdy go nie pokocha, a ich kontrakt to jedyna rzecz, która stoi jej na drodze do szczęścia.

Rosaura wypytuje Rogelio o prawdziwe powody zabrania Any Pauli na hacjendę - kontrakt czy miłość. Montero ripostuje, że zadzwoni do niej, jeśli będzie potrzebować jej pomocy.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Ana Paula dziękuje Bruno, że zawiadomił ją, gdy Rogelio jej szukał. Ich rozmowę słyszy Rogelio. Wściekły zarzuca Bruno zdradę. Ana Paula prosi męża, aby nie karał prawnika. Bruno broni się, że nie byłby w stanie go zdradzić, bo są przyjaciółmi. Rogelio odpowiada, że przestali być przyjaciółmi, gdy Bruno oskarżył go o kradzież hacjendy jego ojca. Zapowiada Bruno, że jeśli zorientuje się, że podrywa jego żonę, zabije go.

Ana Paula jedzie z Rogelio do miasta. Ulises przeprasza dziewczynę, że zabronił się spotykać swojej córce z Miguelem. Wyznaje, że nie chciał, aby Maripaz umawiała się z pijakiem. Dodaje, że dostał od Migeula list z przeprosinami i zamierza dać mu drugą szansę. Na koniec informuje, że dzięki Rogelio Miguel otrzeźwiał i przejrzał na oczy. Uważa, że zamknięcie go naprawdę pomogło chłopakowi.

Ana Paula jest zaskoczona. Pyta Dany czy z Miguelem naprawdę było tak źle. Przyjaciółka wyznaje jej, że Miguel upijał się i przyjeżdżał do miasteczka. A kiedy Rogelio zabronił mu opuszczać hacjendy, opróżnił wszystkie dostępne barki, dlatego Rogelio go zamknął. Ana Paula przeprasza Rogelio za to, że posądziła go o więzienia Miguela z zemsty.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Montero zapowiada, że jeszcze nie raz się zaskoczy. Ana Paula wyznaje Rogelio, że kontrakt jest jedyną przeszkodą, która stoi na drodze do jej szczęścia. Rogelio przypomina jej, że nie zmuszał jej do podpisania go. Dodaje, że jeśli narzeczony naprawdę ją kocha, poczeka rok na nią. Ana Paula oznajmia mu, że nawet, jak narzeczony nie będzie na nią czekał, nigdy go nie pokocha.

Ma wyrzuty sumienia, że zabrała siostrze miłość życia. Rogelio przypomina jej, że nie miał pojęcia, że są siostrami. Uważa także, że nie powinna tak bardzo przejmować się kimś, kto jej nienawidzi. Rogelio pokazuje Anie Pauli kontrakt. Każe jej uważnie go przeczytać i oswoić się ze wszystkimi zobowiązaniami.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: