SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 53 - OPIS, STRESZCZENIE: Rogelio mówi Anie Pauli, że Miguel próbował się zabić

Zakazane uczucie, odc. 53 - OPIS, STRESZCZENIE: Rogelio mówi Anie Pauli, że Miguel próbował się zabić

17.05.2012, godz. 02:40
Zakazane uczucie
Przy dobrej i szlachetnej Anie Pauli obdarzony ciężkim charakterem Rogelio Montero zmienia się w troskliwego, kochającego męża. foto: TV 4

Ana Paula mówi mężowi, że nie zamierza do niego wracać i żąda rozwodu. Rogelio przypomina, że nadal obowiązuje ją kontrakt. Dziewczyna mówi mu o swoim spotkaniu byłym narzeczonym. Rogelio jest zazdrosny i wpada we wściekłość. Mówi Anie Pauli, że Miguel próbował się zabić i pyta, czy chce zostawić teraz brata samego. Cynthia postanawia połączyć siły z Vanesą i Davidem, by odzyskać swoją część majątku i zemścić się na bracie.

Ana Paula zapowiada Rogelio, że nie ma zamiaru do niego wracać. Montero ripostuje, że pójdzie z nim, czy tego chce, czy nie. Przypomina jej, że podpisała kontrakt, z którego musi się wywiązać. Ana Paula informuje go, że już wie, że nie zabił jej narzeczonego, bo on żyje. Dodaje, że chce zerwać umowę, którą z nim zawarła. Zazdrosny Montero żąda wyjaśnień. Chce wiedzieć czy żona go zdradziła, i dlatego chce wycofać się z kontraktu. Ana Paula zapewnia go, że nie spała z ukochanym.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Maria zawiadamia Rogelio, że Miguel próbował się zabić. Montero przekazuje wiadomość Anie Pauli. Pyta czy chce zostawić brata samego. Vanesa dowiaduje się, że Rogelio odnalazł Anę Paulę i wpada w szał. Rogelio wyznaje Marii, że Ana Paula spotkała się ze swoim byłym narzeczonym. Nie umie powstrzymać swojej zazdrości. Nie może znieść myśli, że żona mogła być w ramionach innego.

Ana Paula zauważa, że mąż kazał zainstalować kraty w oknach. Obwinia go, że jest winien samobójczej próby Miguela. Rogelio tłumaczy jej, że ją kocha i jest pewien, że pewnego dnia ona odwzajemni jego uczucie. Ana Paula zapowiada, że tak się nigdy nie stanie. Ana Paula rozmawia z Marią. Obwinia Rogelio o depresję brata.

Niania nie rozumie, dlaczego Rogelio nie wyzna żonie prawdy - że zamknął jej brata, aby wyleczyć go z alkoholizmu. Montero zauważa, że Ana Paula jest za bardzo rozzłoszczona i nie chciałaby go słuchać. Informuje Marię, że jeszcze przyjdzie czas na wyjaśnienia.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Vanesa informuje Cynthię, że nadszedł czas, aby Rogelio dostał nauczkę. Dodaje, że jeśli przyjaciółka chce odzyskać swoją część spadku po ojcu, musi połączyć siły z nią i Davidem. Cynthia przystaje na propozycję Vanesy.

Rogelio wypytuje Rosaurę czy Ana Paula spotkała się ze swoim byłym narzeczonym. Kobieta wmawia mu, że siostrzenica widziała się jedynie z Federico. Rogelio zapowiada jej, że jeśli odkryje, że kłamie, da jej nauczkę.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: