SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 51 - OPIS, STRESZCZENIE: Gustavo zabiera Anę Paulę do swojego domu

Zakazane uczucie, odc. 51 - OPIS, STRESZCZENIE: Gustavo zabiera Anę Paulę do swojego domu

16.05.2012, godz. 02:45
Zakazane uczucie
W pierwszych odcinkach Zakazanego uczucia Ana Paula była zakochana w Gustavo Duranie. Rogelio robił wszystko by ją zdobyć. Kiedy Miguel, brat Any Pauli, powoduje wypadek i jest bliski utraty ręki oraz pójścia do więzienia, Rogelio ratuje go z opresji żądając w zamian, by Ana Paula wyszła za niego. Ona poświęca się dla brata nieświadomia piekła, jakie czeka ją u boku Rogelia. foto: TV 4

Ana Paula prosi Vanesę o rozmowę. Kobieta policzkuje ją i zapowiada, że nie spocznie, dopóki nie zemści się na niej i na Rogelio za wszystkie swoje krzywdy. Rosaura namawia siostrzenicę, by walczyła o spadek po Federico. Ana Paula proponuje Vanesie, że jeśli pomoże jej rozwieść się z mężem, na zawsze zniknie a jej życia. Gustavo zaprasza Anę Paulę, Rosaurę i Margarita do swego domu. Mercedes wpada w furię na widok znienawidzonej narzeczonej brata.

Ana Paula prosi Vanesę o rozmowę. Wzburzona kobieta policzkuje ją. Wykrzykuje jej, że nienawidzi faktu, że są siostrami. Obwinia ją o to, że odebrała jej Rogelio, a także o śmierć Federico. Zapowiada, że nie spocznie póki się nie zemści na niej i na Rogelio.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Montero przyciska Miguela do ściany - grozi mu, że jeśli nie zacznie mówić, wróci do więzienia. Przerażony chłopak obiecuje, że powie mu wszystko. Rogelio nie może uwierzyć, że Miguel jest takim tchórzem.

Rosaura zapowiada Vanesie, że Ana Paula będzie ubiegać się o majątek, który jej się należy. Innego zdania jest sama zainteresowana. Ana Paula prosi siostrę o pomoc w uzyskaniu rozwodu z Rogelio. Obiecuje, że potem zniknie z jej życia na zawsze. Vanesa ripostuje, że nie potrzebuje pomocy, aby odzyskać byłego narzeczonego. Jest pewna tego, że wkrótce Montero będzie błagał ją na kolanach o wybaczenie.

Rosaura próbuje wpłynąć na siostrzenicę. Uświadamia jej, że jeśli chce się rozwieść z Rogelio, będzie potrzebowała dużo pieniędzy, dlatego powinna wystąpić o spadek po Federico.

Vanesa opowiada Cynthii, że Ana Paula jest jej siostrą. Przyjaciółka radzi jej, aby pomogła Anie Pauli rozwieść się z Rogelio, dzięki czemu będzie miała wolną drogę.

Rosaura dzwoni do Gustavo i informuje go, że jest ze swoją siostrzenicą w Tuxtla. Mężczyzna zabiera ukochaną, Rosaurę i Margarito do siebie do domu. Mercedes wraca do domu i wpada w furię, widząc Anę Paulę pod swoim dachem. Gustavo przypomina siostrze, że dom należy również do niego i ma prawo w nim gościć kogo chce. Mercedes uspokaja się. Po rozmowie z Aną Paulą przeprasza ja i tłumaczy, że zachowuje się tak w trosce o brata. Ana Paula rozumie. Wyznaje jej, że kocha Gustavo z całego serca i ma zamiar jej to udowodnić. Ana Paula i Gustavo wychodzą.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Rosaura wykorzystuje sytuację i wmawia Mercedes, że jej siostrzenica jest karierowiczką, którą interesują tylko pieniądze. Dodaje, że interesownie wyszła za mąż za sparaliżowanego człowieka, bo ten miał więcej pieniędzy jak Bruno.

Rogelio składa Vanesie kondolencję. Kobieta korzysta z okazji i obraża Anę Paulę. Montero przypomina jej, że Ana Paula jest jego żoną i należy się jej szacunek.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: