SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 20 - OPIS, STRESZCZENIE: Gustavo szuka Any Pauli

Zakazane uczucie, odc. 20 - OPIS, STRESZCZENIE: Gustavo szuka Any Pauli

11.04.2012, godz. 02:50
Zakazane uczucie
foto: TV 4

Rosaura namawia Bruna, by starał się o względy Any Pauli. Mężczyzna oświadcza, że nie jest już zainteresowany. Tymczasem Rogelio mówi pielęgniarce, że jego oferta nie jest już aktualna. Oświadcza, że nie chciał się żenić z przerażoną dziewczynką, lecz z kobietą z charakterem. Ana Paula unosi się dumą i odchodzi. Rogelio dogania ją. Mówi kobiecie, że taką właśnie ją lubi i proponuje, by pobrali się jeszcze tego samego miesiąca.

Rosaura przekonuje Bruno, że teraz jest czas, kiedy może starać się o względy Any Pauli. Gustavo nie żyje, a jej siostrzenica potrzebuje pocieszenia. Ku zaskoczeniu Rosaury, Bruno informuje ją, że już nie jest zainteresowany Aną Paulą.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Rogelio informuje Anę Paulę, że czas minął. Dodaje, że chciał się ożenić z dziewczyną z charakterem, a nie z osaczoną i przerażoną dziewczynką. Dziewczyna z duma odpowiada, że ma rację i odchodzi. Rogelio jedzie za nią. Mówi, że z taką Aną Paulą właśnie chce się ożenić. Zapowiada, że ślub odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Wcześniej podpiszą kontrakt, o którym ma nikomu nie mówić. Tylko oni będą wiedzieć, że małżeństwo jest jedynie na papierku. Każe jej też trzymać język za zębami i nie mówić nikomu o swoich planach matrymonialnych.

Gustavo ma zamiar donieść na mężczyzn, którzy go pobili. Pamięta, że jeden z nich miał bliznę na szyi. Bruno opowiada Rutillo, że jego plan spalił na panewce. Miał nadzieję, że Rogelio zakocha się w dziewczynie, którą mu podsunął. Wówczas on mógłby ją zmanipulować i wykorzystać do swoich celów. Niestety, mężczyzna żeni się z inną.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ana Paula wyznaje Dany, że zgodziła się wyjść za Rogelio, aby ratować Miguela. Rogelio dzwoni na hacjendę. Informuje Marię, że będzie się żenił. Uprzedza, że szykuje dla wszystkich ogromną niespodziankę. Rosaura wypytuje Rogelio o jego ślub z Vanesą. Montero ma jej dość. Każe jej milczeć na ten temat i zabrania wypytywania go o cokolwiek, i wtrącania się w jego sprawy. Przypomina jej, że robi to na co ma ochotę i z kim ma ochotę.

Ana Paula spotyka Mercedes w szpitalu. Przytula ją i ubolewa nad śmiercią Gustavo. Kobieta ma ją za wariatkę, ale nie wyjaśnia, że jej brat żyje. Gustavo szuka Any Pauli w jej domu. Maximo obraża Anę Paulę i informuje chłopaka, że  dziewczyna już tu nie mieszka. Maximo nazywa Anę Paulę interesowną. Dodaje, że pójdzie z tym, kto da więcej. Gustavo nie wytrzymuje i bije Maximiliano. Żąda, aby mu powiedział, gdzie jest Ana Paula. Maximo szydzi, że powinien sam wiedzieć, skoro uważa się za jej chłopaka.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: