SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 14 - OPIS, STRESZCZENIE: Miguelowi grozi więzienie

Zakazane uczucie, odc. 14 - OPIS, STRESZCZENIE: Miguelowi grozi więzienie

04.04.2012, godz. 02:50
Zakazane uczucie
foto: TV 4

W wypadku Miguel traci trzy palce u rąk. Zostają one jednak odnalezione i przyszyte. Mężczyzna dowiaduje się, że potrącił dwie osoby, które znajdują się obecnie w ciężkim stanie. Jeśli umrą, chłopak prawdopodobnie trafi do więzienia. Miguel przechodzi załamanie nerwowe. Ana Paula nie chce przyjąć pomocy od Bruna. Rosaura próbuje doprowadzić do rozstania siostrzenicy i Gustava. Rogelio przybywa do szpitala, by spotkać się z dziewczyną. Ma nadzieje, że dzięki temu Ana Paula zmieni zdanie na jego temat.

Dany przeżywa załamanie nerwowe na wieść, że Miguel jest na granicy życia i śmierci. Rosaura rozpacza nad tym, skąd wezmą pieniądze na szpital i leczenie siostrzeńca. Próbuje zmusić Anę Paulę, aby przyjęła pomoc od Bruno. Ana Paula dowiaduje się, że Miguel stracił trzy palce. Na szczęście, zostały one znalezione i zostaną szybko przyszyte.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Elsa i Federico próbują wpłynąć na córkę, aby zmieniła zdanie. Z polecenia Rogelio, David pojawia się w szpitalu i oskarża Miguela o kradzież służbowego samochodu. Zapowiada, że złoży na niego donos i nie ma zamiaru płacić za jego leczenie ani grosza.

Rosaura zarzuca Anie Pauli, że przez głupią dumę odrzuca pomoc Bruno. Rosaura zawiadamia siostrzeńca, że stracił trzy palce oraz, że został oskarżony o kradzież firmowego auta.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Miguel przeżywa załamanie nerwowe. Rogelio jedzie do szpitala, aby spotkać się z Aną Paulą. Ma nadzieje, że dziewczyna w końcu zmieni o nim zdanie. Rosaura wmawia Mercedes, że Ana Paula jest dziewczyną Bruno. Radzi jej, aby przekonała Gustavo, żeby dał spokój jej siostrzenicy. Bruno rozmawia z Rutillo. Zapowiada mu, że jeśli źle wykonał swoje zadanie i pozostawił po sobie ślady, nie ma co liczyć na jego pomoc. Rosaura oświadcza Miguelowi, że potrącił dwie osoby. Jeśli one umrą, będzie mordercą.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: