SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 108 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula wyznaje Rogelio miłość

Zakazane uczucie, odc. 108 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula wyznaje Rogelio miłość

05.07.2012, godz. 02:00
Zakazane uczucie
foto: TV 4

Maria przyłapuje Cynthię i Efraina na pocałunku. Rogelio mówi Anie Pauli, że czeka go operacja, po której może odzyskać władzę w nogach. Tuż przed zabiegiem Montero zmienia swój testament. Bruno nie zostaje o tym poinformowany.

Ana Paula i Rogelio cieszą się swoją miłością. Dziewczyna opowiada Dany o swojej pierwszej nocy z mężem. Przyjaciółka cieszy się szczęściem Any Pauli. Rogelio zapowiada Bruno, że nie chce go widzieć w pobliżu Any Pauli, bo teraz jest nie tylko jego żoną, ale też jego kobietą. Gustavo słyszy ich rozmowę.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Bruno zawiadamia Rosaurę, że Rogelio chce zmienić swój testament, ale nie chciał mu zdradzić szczegółów. Wspólniczka ma nadzieję, że mąż Any Pauli zadba o przyszłość jej siostrzenicy oraz Margarito.

Ernesto pyta Rogelio, czy nadal ma ochotę poddać się operacji. Montero oświadcza, że tak. Pragnie być jak najbardziej pełnowartościowym mężem dla Any Pauli.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ana Paula dostaje zgodę na rozmowę z Gustavo. Wyznaje mu, że był jej pierwszą miłością i ojcem jej dziecka, ale już jest pewna swoich uczuć: jej serce należy do Rogelio.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: