SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 103 - OPIS, STRESZCZENIE: Hugo i Miguel łapią Rutillo

Zakazane uczucie, odc. 103 - OPIS, STRESZCZENIE: Hugo i Miguel łapią Rutillo

03.07.2012, godz. 02:00
Zakazane uczucie
foto: TV 4

Efrain mówi Macarii, że nic do niej nie czuje i kocha jedynie Cynthię. Kobieta policzkuje go. Ulises rozpoznaje mordercę Maripaz. Gustavo rzuca się na Rutilia z pięściami. Bruno denerwuje się, czy mężczyzna go nie wyda.

Gustavo radzi Cynthii, aby zaczęła widzieć w Marii matkę. Cynthia zgadza się dać jej szansę, ale dodaje, że robi to tyllko dla męża.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Vanesa drwi z Marii. Zarzuca kobiecie, że potępia to, że mieszka z Rogelio, kiedy ona sama była kochanką Ivana Montero. Służąca broni się, że nie wie, jak się sprawy miały i każe jej milczeć. Hilda widzi Anę Paulę, Rogelio i Margarito razem. Nie może zrozumieć, czemu przyjaciel zaprosił pod swój dach Vanesę, skoro jasnym jest, że kocha żonę. Montero tłumaczy jej, że serce Any Pauli należy do innego. Zaniepokojona Rosaura chce pogodzić Anę Paulę i Rogelio, używając do tego Margarito.

Siostrzenica poznaje przebiegłe plany ciotki i każe jej zostawić chłopca w spokoju. Zabrania nastawiania go przeciw Vanesie. Tymczasem ona proponuje Rogelio, aby powtórzyli kolację, którą urządzili sobie kilka dni wcześniej. Montero odmawia i uświadamia jej, że teraz, gdy ma Margaito pod swoją opieką, nie będzie jadał z nią romantycznych kolacji.

Cynthia szantażuje Marię. Prosi ją, aby dała jej dowód swojej miłości i pomogła jej pozbyć się szwagierki z hacjendy. Matka ripostuje, że pragnie szczęścia zarówno dla niej, jak i Rogelio, a jest przekonana, że mężczyzna będzie szczęśliwy jedynie u boku Any Pauli.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Hugo i Miguel łapią Rutillo. Gustavo rzuca się na niego z pięściami i żąda od niego wyjawienia prawdy. Zbir przyznaje się, że zapłacono mu, aby go pobił. Inżynier jest przekonany, że osobą, która zleciła jego pobicie jest Bruno. Z obawy przed zemstą pracodawcy Rutillo milczy.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: