SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Zakazane uczucie, odc. 1 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana opiekuje się Rogelio

Zakazane uczucie, odc. 1 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana opiekuje się Rogelio

19.03.2012, godz. 02:55
Zakazane uczucie
foto: TV 4

Rogelio Montero, poruszający się na wózku inwalidzkim, jest właścicielem hacjendy "Silny". Ana Paula zostaje osaczona i napastowana przez Maximo. Mężczyzna oskarża kobietę o próbę zabójstwa. Po namowie Bruno i ciotki, napastnik wycofuje zeznania i składa jej pewna propozycję. Pielęgniarka zostaje opiekunką jego szefa.

Rogelio Montero (Jorge Salinas) jest młodym, ale zgorzkniałym człowiekiem. Wszystkiemu winny jest fakt, że mężczyzna porusza się od kilku lat na wózku inwalidzkim. Swoje frustracje wyładowuje na pracownikach swojej największej dumy - hacjendy "Silny". Mieszka z siostrą Cynthią (Susana Gonzalez), która znudzona życiem na hacjendzie wdaje się w romans z pracownikiem hacjendy Efrainem (Fabian Robles).

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Ana Paula (Ana Brenda Contreras) lada dzień zostanie dyplomowaną pielęgniarką. Pewnego dnia zostaje osaczona i napastowana przez Maximo, właściciela budynku, który chce odebrać sobie w naturze to, co rodzina dziewczyny jest mu winna za czynsz. Broniąc się Ana Paula rozcina rękę napastnikowi. Ciotka Any Pauli, Rosaura (Ana Bertha Espin) każe jej przeprosić Maximo i udobruchać go.

W międzyczasie brat Any Pauli, Miguel (Osvaldo Benavides), zmuszony przez beznadziejną sytuację, daje się namówić na napad na sklep w wyniku, którego zostaje ranny. Na posterunku policji Ana Paula poznaje Bruno (Julian Gil). Adwokat oferuje pomoc bratu Any Pauli za darmo.

Niebawem na komisariacie pojawia się także Maximo, który oskarża Anę Paulę o próbę zabójstwa. Po rozmowie z dziewczyną Bruno staje w obronie Any Pauli. Oskarża Maximo o próbę gwałtu i ostrzega go, że grozi mu od pięciu do sześciu lat więzienia. Maximo rezygnuje ze składania doniesienia. W wyniku nieporozumienia Ana Paula sądzi, że również Bruno ma wobec niej złe zamiary. Po namowach ciotki i Bruno zgadza się go wysłuchać.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Chłopak oferuje jej pracę w charakterze pielęgniarki jego szefa. Informuje ją jednak, że szybko musi podjąć decyzję. Ana Paula decyduje się przyjąć pracę u szefa Bruno. Rogelio i Cynthia kłócą się. Dziewczyna pragnie poznać kogoś w swoim wieku i wyjść za mąż. Brat uważa, że żaden z chłopaków nie jest godny, aby być jego zięciem. Niania Rogelio i Cynthii, Maria (Ana Martin) usiłuje uzmysłowić Rogelio, że powinien pozwolić Cynthii żyć własnym życiem, ale on jest nieugięty.

Ana Paula i Bruno przyjeżdżają na hacjendę w San Gabriel. Rogelio znęca się nad małym chłopcem. Każe mu pokonać swój strach i wsiąść na konia. Grozi, że jeśli go nie posłucha, dostanie w skórę. Scenie przygląda się Ana Paula, która nie wytrzymuje i staje w obronie chłopca. Każe Rogelio zostawić chłopca w spokoju. Rogelio wykrzykuje jej, że jest właścicielem hacjendy.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: