SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie WSZYSTKO przed NAMI, odc. 1 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE

WSZYSTKO przed NAMI, odc. 1 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE

25.09.2012, godz. 07:10
WSZYSTKO PRZED NAMI: Ola (Magdalena Łaska), Wojtek Szczepański (Michał Malinowski), Agata Gajewska-Pavoni (Julia Pogrebińska), Paweł Mazur (Aleksy Komorowski), Stefan Małek (Piotr Nowak)
WSZYSTKO PRZED NAMI: Ola (Magdalena Łaska), Wojtek Szczepański (Michał Malinowski), Agata Gajewska-Pavoni (Julia Pogrebińska), Paweł Mazur (Aleksy Komorowski), Stefan Małek (Piotr Nowak) foto: ©ARTRAMA

WSZYSTKO przed NAMI odc. 1 ONLINE ZA DARMO jest dostępny w internecie na VOD TVP.pl. Wszystko przed nami odc. 1 w TVP1 w poniedziałek, 24.09.2012, o godz. 18.20 i na stronie internetowej TVP.pl. Wszystko przed nami, odc. 1 ONLINE - oto link:

WSZYSTKO PRZED NAMI, odc. 1 ONLINE ZA DARMO w internecie na VOD TVP.pl >>>

Wszystko przed nami, odc. 1 - co się wydarzyło

Grupa polskich przyjaciół – barman Wojtek Szczepański (Michał Malinowski), prawnik Paweł Mazur (Aleksy Komorowski), księgowy Leszek Kozak (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik), budowlaniec Stefan Małek (Piotr Nowak) i była modelka Agata Gajewska-Pavoni (Julia Pogrebińska) mieszkających w Mediolanie, spotyka się jak co tydzień na towarzyskim meczu piłki nożnej z zaprzyjaźnionymi Włochami.

Po meczu Wojtek, Paweł i Stefan odwiedzają trattorię, w której pracuje Szczepański. Właściciel lokalu przedstawia im swoją nową dziewczynę, Franceskę. Włoszka bez pardonu kokietuje Wojtka. Wojtek dzwoni do Polski do swoich rodziców Róży (Joanna Jeżewska) i Jana (Radosław Pazura), by powiedzieć, że chciałby zamieszkać na jakiś czas w Nowym Jorku. Róża boi się, że już nigdy nie zobaczy syna.

W Lublinie deweloper i lokalny potentat, Olgierd Szawarski (Mariusz Bonaszewski) spotyka się u notariusza z Różą i Janem Szczepańskimi, by podpisać umowę kupna roszczeń do rodzinnej kamienicy. Biznesmen wraz z zagranicznymi inwestorami chce otworzyć w niej luksusowy hotel.

Leszek stresuje się przed pierwszym dniem pracy w nielegalnym kasynie. Basia przypomina mężowi, że za zarobione przez niego pieniądze będą mogli kupić wymarzone mieszkanie. Agata prosi swojego męża, Lukę (Renato Raimo), wydawcę poczytnych magazynów o profesjonalną ocenę zdjęć, które zrobiła. Luca rani uczucia żony, krytykując ostro niedoskonałości warsztatowe fotografii.

WSZYSTKO PRZED NAMI ONLINE - wszystki ODCINKI ZA DARMO w internecie >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: