SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Wawa non stop. Koniec serialu Wawa non stop. Czy Wawa non stop wróci i będzie 2 sezon?

Wawa non stop. Koniec serialu Wawa non stop. Czy Wawa non stop wróci i będzie 2 sezon?

03.03.2014, godz. 15:10
zostań gwiazdą WAWA non stop
foto: TVN/X-NEWS

Koniec serialu "Wawa non stop" stał się faktem. W piątek 28 lutego 2014, stacja TVN wyemitowała ostatni odcinek ''Wawy non stop''. Oglądalność poniżej oczekiwań zmusiła TVN do zakończenia produkcji. Jak skończył się serial ''Wawa non stop''? Czy "Wawa non stop" wróci na antenę TVN i dlaczego serial się skończył?

''Wawa non stop'' ostatni odcinek 126 - piątek, 28.02.2014

Serial "Wawa non stop" nie pojawi się już w nowej wiosennej ramówce TVN. Wyniki oglądalności "Wawa non stop" są tak słabe, że stacja zdecydowała o zakończeniu produkcji serialu. Ostatni odcinek "Wawa non stop" został wyemitowany 28 lutego 2014. Wszystko wskazuje na to, że to definitywny koniec "Wawa non stop".

Zobacz: "Warsaw Shore" szerzy zgorszenie! Polskie seriale już lansują seks i pijackie imprezy

Stacja TVN nie będzie produkować już kolejnych odcinków telenoweli. Wyemituje tylko te, które dotąd zrealizowano. Ostatni odcinek serialu ''Wawa non stop'' w piątek 28.02.2014.

Jak skończył się serial ''Wawa non stop''?

"Wawa non stop" odcinek 126 ostatni - streszczenie
Przez swoje kłamstwa Janek traci zaufanie Reginy i pracę. Dobrusia prosi Lidkę, żeby spotkała się z chłopakiem i pomogła mu wybrnąć z kłopotów. Joanna dowiaduje się, że odziedziczyła spadek po zmarłej ciotce. Postanawia zmienić swoje życie. Musi podjąć decyzję, jakie miejsce zajmie w nim Maciek.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: