SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie UKRYTA MIŁOŚĆ ostatnie odcinki 164-165. ŚLUB LUCIANY i RODRIGA, śmierć Patricia i Gali, Roselena traci rozum. JAK się SKOŃCZY UKRYTA MIŁOŚĆ - ZDJĘCIA

UKRYTA MIŁOŚĆ ostatnie odcinki 164-165. ŚLUB LUCIANY i RODRIGA, śmierć Patricia i Gali, Roselena traci rozum. JAK się SKOŃCZY UKRYTA MIŁOŚĆ - ZDJĘCIA

04.02.2013, godz. 16:28
UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165
UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165 foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 164 i ostatni odcinek 165 w poniedziałek, 4.02.2013. JAK się SKOŃCZY UKRYTA MIŁOŚĆ? Jaki będzie KONIEC UKRYTEJ MIŁOŚCI? UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 164-165 - STRESZCZENIA ostatnich ODCINKÓW ze strony novela.pl. W UKRYTA MIŁOŚC odc. 165 odbywa się drugi ślub Luciany i Rodriga. Wcześniej widzowie zobaczą jednak śmierć Patricia i Gali.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI po Ukrytej miłości już od 5.02.2013 - OBSADA, bohaterowie, KTO jest KIM - ZDJĘCIA >>>

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 164 - poniedziałek, 4.02.2013, godz. 17

Roselena prosi Lucianę o przebaczenie. Luciana pyta kobietę, co zrobiła z jej synem. Jorge informuje Maximina, że doktor Siliceo jest gotowy podjąć się operacji Patricia. Luciana powtarza Rodrigowi wyznanie jego matki. Patricio jedzie na skrzyżowanie ulic, na którym Chelo sprzedaje gazety. Mężczyzna oznajmia, że nie odda Mateo do adopcji.

Roselena wyznaje Rodrigowi i Lucianie, że Gala zabrała ich dziecko. Gala inwestuje swoje pieniądze. Rosauro odczytuje testament Aquilesa. Okazuje się, że zmarły zapisał Magdzie i Violecie niemal cały swój dobytek. Maximino mówi Roselenie, że już nigdy nie zobaczy Alexii. Chelo prowadzi Patricia do miejsca, w którym ukrył Mateo. Rodrigo oskarża Galę o kradzież syna. Gala wszystkiego się wypiera.

Patricio poznaje Mateo i znajduje u chłopca wisiorek, jaki zawiesił na szyi dziecka Luciany. Zaczyna płakać i przedstawia się chłopcu jako jego wujek. Gala grozi Lucianie, że oskarży ją o zniesławienie. Pojawia się Brígida i wręcza Lucianie opaskę jej syna. Gala mówi, że to wszystko, co zostało po dziecku. Luciana ją policzkuje.

Jana żegna się z matką i mówi, że już nigdy się nie zobaczą. Gala umawia się z Mirko na lotnisku. Patricio zabiera Mateo ze sobą i przedstawia chłopca Lucianie i Rodrigowi jako ich syna, Rodriga Jra. Na lotnisku Gala dowiaduje się, że ani ona, ani Julieta nie mają wstępu na pokład samolotu, którym leci Mirko. Luciana przedstawia Alexii jej brata. Julieta spada ze schodów. Luciana pokazuje synowi jego pokój. Chłopiec nazywa ją swoją mamą.


OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>


UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 165 ostatni - poniedziałek, 4.02.2013, godz. 18

Luciana dziękuje Patriciowi, że przywrócił jej radość. Patricio mówi jej o operacji, która odbędzie się w niedługim czasie. Niestety, nie kończy się ona sukcesem. Wszyscy są zrozpaczeni śmiercią Patricia. Rodrigo proponuje Lucianie, żeby spróbowali być razem jeszcze raz.

Roselena obwinia męża o nieszczęście, jakie spotkało ich syna. Trzy tygodnie później Matilde wręcza Lucianie list napisany przez Patricia. Luciana dowiaduje się z niego, że Patricio od zawsze był w niej zakochany i tylko śmierć mogła przerwać tę miłość. Rodrigo i Luciana jadą na górę i z jej szczytu rozsypują prochy Patricia. Aldo zjawia się na inauguracji salonu kosmetycznego Vicky. Gratuluje jej, że posłuchała go i wykorzystała Maximina do własnych celów.

Lekarz diagnozuje u Gali raka mózgu. Sugeruje kobiecie poddać się bolesnej radioterapii. Dwa lata później Gala jest całkiem łysa. Julie przynosi jej lekarstwo, które definitywnie uśmierzy jej ból. Sama tymczasem wraca do pokoju i rozpacza nad swoim stanem – po wypadku straciła jedną nogę i musi nosić protezę.

W San Francisco El Alto odbywa się wesele Rodriga i Luciany. Rodzina i przyjaciele gratulują parze, że zdecydowali się być razem i założyli dużą rodzinę. Roselena i Maximino nie uczestniczą w ceremonii. Kobieta, zdominowana przez chorobę, nie odróżnia już rzeczywistości od fikcji i jest przekonana, że cała siedzi z nią przy stole. Na szczycie góry Luciana i Rodrigo składają sobie wieczną przysięgę miłości.

UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie, ale po hiszpańsku >>>

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: