SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie UKRYTA MIŁOŚĆ - ostatni odcinek. JAK SIĘ SKOŃCZY Ukryta miłość - ŚLUB LUCIANY i RODRIGA, śmierć Patricia - ZDJĘCIA

UKRYTA MIŁOŚĆ - ostatni odcinek. JAK SIĘ SKOŃCZY Ukryta miłość - ŚLUB LUCIANY i RODRIGA, śmierć Patricia - ZDJĘCIA

30.09.2012, godz. 17:15
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ - nowa telenowela w TV4 w Polsce zakończy się dopiero wiosną 2013 roku, ale widzowie w Meksyku już obejrzeli OSTATNI 165 ODCINEK Ukrytej miłości. JAK SKOŃCZY SIĘ Ukryta miłość? W ostatnim odcinku serialu Ukryta miłość odbędzie się drugi ŚLUB LUCIANY i RODRIGA. Luciana (Zuria Vega) i Rodrigo (Gabriel Soto) pobiorą się w gronie rodziny i przyjaciół. Na ślubie będą także ich dzieci - syn Mateo i córka Gali i Rodriga - Alexia. Niestety przed ślubem wydarzy się tragedia. Podczas operacji PATRICIO UMRZE.

UKRYTA MIŁOŚĆ: Angelo, Syn LUCIANY i RODRIGA, wychowa się w NĘDZY. Przybrani rodzice nazwą go MATEO - ZDJĘCIA >>>

Jak zakończy się Ukryta miłość, telenowela emitowana w TV4 od 27.08.2012. Ostatni odcinek Ukrytej miłości w Polsce dopiero wiosną 2013 roku, jednak już teraz możemy zdradzić jak skończy się Ukryta miłość.

UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK, co się wydarzy
Tuż przed finałem Ukrytej miłości brat Rodrriga, Patricio (Brandon Peniche) odnajdzie syna Luciany i Rodriga. Mateo wychowa się bowiem w biednej rodzinie. Sparaliżowany po wypadku w górach Patricio podda się operacji, by odzyskać władzę w nogach. Niestety podczas operacji Patricio umrze.

Rosalena (Laura Flores) nie będzie się mogła pogodzić ze śmiercią ukochana syna. Zachoruje na schizofrenię.

UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


Jaki los spotka byłą narzeczoną Rodriga, Galę (Jessica Coch) i jej matkę Julietę (Frances Ondiviela)? Lekarze wykryją u Gali guza mózgu, Gala po upadku ze schodów będzie miała amputowaną nogę.

W ostatnim, 165 odcinku Ukrytej miłości Luciana i Rodrigo wezmą drugi ślub. Na ślubie nie zabraknie Jany (Ilean Almaguer) i Lorenza (Erik Diaz), którzy wcześniej także się pobiorą.

Luciana będzie drugi raz w ciąży. Razem z Rodrigiem zdecydują, że ich synek będzie się nazywał Patricio, na cześć zmarłego wujka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: