SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165. ŚMIERĆ PATRICIA podczas operacji. LUCIANA rozpacza gdy Patricio umiera - ZDJĘCIA

UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165. ŚMIERĆ PATRICIA podczas operacji. LUCIANA rozpacza gdy Patricio umiera - ZDJĘCIA

03.02.2013, godz. 16:10
UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165
UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165 foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165 w poniedziałek, 4.02.2013, o godz. 18 w TV4.  JAK się SKOŃCZY UKRYTA MIŁOŚĆ? W ostatnim odcinku UKRYTEJ MIŁOŚCI rodzinę Torreslanda dotyka niewyobrażalna tragedia - śmierć Patricia (Brandon Peniche), zakochanego w Lucianie (Zuria Vega) młodszego brata Rodriga (Gabriel Soto). Dlaczego Patricio umiera? Co po śmierci Patrcia stanie się z jego matką Roseleną (Laura Flores)?

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI po UKRYTEJ MIŁOŚCI. Elisa i Damian, czyli Angelique BOYER i David ZEPEDA - w jakich telenowelach grali >>>

W UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 165 Luciana i Rodrigo oraz ich najbliżsi przeżywają dramatyczne chwile. Muszą bowiem uporać się z wiadomością o śmierci Patricia. Młodszy brat Rodriga w ostatnim odcinku UKRYTEJ MIŁOŚCI odnajduje swojego zaginionego bratanka Matea, a później poddaje się operacji kręgosłupa, która ma mu przywrócić pełną sprawność i władzę w nogach.

Podczas operacji Patricia pojawią sie komplikacje. Lekarzom nie udaje się uratować pacjenta - Patricio umiera. Przed śmiercią ma wrażenie, że wrócił na szczyt góry. Kiedy Roselena, Maximino oraz pozostali członkowie rodziny dowiadują się o śmierci Patricia ogarnia ich rozpacz. Pogrążona w żałobie Roselena traci rozum i obwinia męża o śmierć syna. Maximino cierpi widząc żonę w takim stanie. Choroba psychiczna matki Rodriga objawia się tym, że kobieta ma wrażenie, że jej dzieci są ciągle przy niej.


UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


Po śmierci Patricia, Luciana i Rodrigo rozsypują jego prochy z góry gdzie kilka lat wcześniej Patricio miał wypadek, po którym został przykuty do wózka inwalidzkiego.

Trzy tygodnie po śmierci Patricia Matilde odnajduje list, który chłopak napisał do Luciany. Patricio wyznaje Lucianie w liście, że zawsze ją kochał, ale wyrzekł się tej miłości, bo ona wybrała jego brata. Luciana wzrusza się czytając wyznanie miłości Patricia. Rozpacza po śmierci szwagra.

Mijają dwa lata. Luciana rodzi drugiego syna. Razem z Rodrigiem decydują, że chłopiec będzie nosił imię Patricio, na cześć zmarłego wujka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: