SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie UKRYTA MIŁOŚĆ ONLINE ostatni odcinek 165 ZA DARMO dostępny W INTERNECIE, ale nie po polsku

UKRYTA MIŁOŚĆ ONLINE ostatni odcinek 165 ZA DARMO dostępny W INTERNECIE, ale nie po polsku

05.02.2013, godz. 06:50
UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165
UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165 foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165 ONLINE ZA DARMO można obejrzeć w internecie, ale niestety po hiszpańsku. UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 165 ostatni w poniedziałek, 4.02.2013, o godz. 18 w TV4. KONIEC UKRYTEJ MIŁOŚCI jest dostępny ONLINE, ale nie po polsku. UKRYTA MIŁOŚĆ odcinek 165 W INTERNECIE ZA DARMO - oto link:

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 165 ONLINE ZA DARMO w internecie, po hiszpańsku >>>

UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek. Jaki KONIEC UKRYTEJ MIŁOŚCI?

Luciana dziękuje Patriciowi, że przywrócił jej radość. Patricio mówi jej o operacji, która odbędzie się w niedługim czasie. Niestety, nie kończy się ona sukcesem. Wszyscy są zrozpaczeni śmiercią Patricia. Rodrigo proponuje Lucianie, żeby spróbowali być razem jeszcze raz.

Roselena obwinia męża o nieszczęście, jakie spotkało ich syna. Trzy tygodnie później Matilde wręcza Lucianie list napisany przez Patricia. Luciana dowiaduje się z niego, że Patricio od zawsze był w niej zakochany i tylko śmierć mogła przerwać tę miłość.

UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


Rodrigo i Luciana jadą na górę gdzie doszło do wypadku Patricia i z jej szczytu rozsypują prochy Patricia. Aldo zjawia się na inauguracji salonu kosmetycznego Vicky. Gratuluje jej, że posłuchała go i wykorzystała Maximina do własnych celów.

Lekarz diagnozuje u Gali raka mózgu. Sugeruje kobiecie poddać się bolesnej radioterapii. Dwa lata później Gala jest całkiem łysa. Julieta przynosi jej lekarstwo, które definitywnie uśmierzy jej ból. Sama tymczasem wraca do pokoju i rozpocza nad swoim stanem – po wypadku straciła jedną nogę i musi nosić protezę.

W San Francisco El Alto odbywa się wesele Rodriga i Luciany. Rodzina i przyjaciele gratulują parze, że zdecydowali się być razem i założyli dużą rodzinę. Luciana i Rodrigo mają drugiego syna, który nosi imię Patricio. Roselena i Maximino nie uczestniczą w ceremonii. Kobieta, zdominowana przez chorobę, nie odróżnia już rzeczywistości od fikcji i jest przekonana, że cała siedzi z nią przy stole.

Na szczycie góry Luciana i Rodrigo składają sobie wieczną przysięgę miłości.

Jaki serial po UKRYTEJ MIŁOŚCI?

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI to nowa telenowala w TV4, która będzie emitowana po UKRYTEJ MIŁOŚCI już od wtorku, 5.02.2013.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: