SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie UKRYTA MIŁOŚĆ odcinki 134-143. SYN LUCIANY i RODRIGA wychowa się u BEZDOMNEGO MUZYKA. Mały Rodrigo dostaje imię MATEO

UKRYTA MIŁOŚĆ odcinki 134-143. SYN LUCIANY i RODRIGA wychowa się u BEZDOMNEGO MUZYKA. Mały Rodrigo dostaje imię MATEO

16.01.2013, godz. 06:00
UKRYTA MIŁOŚĆ: Mateo/Rodrigo junior - syn Luciany i Rodriga wychowa się w nędzy
Don Chelo i dona Chuy wychowają małego Rodriga jak własne dziecko. foto: Print Screen TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ odcinki 134-143 poniedziałku, 14.01.2013 do piątku, 18.01.2013. Co się wydarzy w telenoweli UKRYTA MIŁOŚĆ? Jak potoczą się losy Luciany (Zuria Vega), Rodriga (Gabriel Soto) i ich syna Rodriga? Co się stanie z małym Rodrigo? UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 134-143 - STRESZCZENIA ODCINKÓW z całego tygodnia ze strony novela.pl. Luciana jest zrozpaczona po zaginięciu małego Rodriga. Tymczasem dzieckiem zajmuje się bezdomny muzyk i alkoholik Chelo. W opiece nad dzieckiem pomaga mu przyjaciółka Chuy. Mały Rodrigo dostaje na chrzcie imię Mateo. Gala rodzi córkę Alexię.

KONIEC UKRYTEJ MIŁOŚCI - kiedy OSTATNI ODCINEK Ukrytej miłości. UKRYTA MIŁOŚĆ odcinek 165 już 4.02.2013 >>>

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 134 - poniedziałek, 14.01.2013

Roselena obawia się, że dziecko zostało zabrane ze śmietnika przez policję. Carmela mówi policjantowi, że kobieta, którą widziała w sali z noworodkami jest tą samą, która chciała ją przekupić. Gdy zaczyna ją opisywać, Rodrigo wychodzi w pośpiechu. Roselena usprawiedliwia się przed Brígidą, że była z Galą, bo ta poczuła się źle.

Claudio proponuje Normie, żeby poszli szukać Luciany i dziecka. Gala nakazuje Juliecie pozbyć się torebki i ubrania, jakie miała na sobie. Wszyscy są zrozpaczeni zaginięciem Luciany i Rodriga Jra. Julia mówi nieprawdę podczas przesłuchania. Roselena udaje przejętą, gdy Rodrigo informuje ją o tym, co się stało.

Jana mówi Patriciowi, że chciałaby, żeby Luciana wybrała ją i Lorenza na rodziców chrzestnych Rodriga Juniora. Pojawia się Maximino i przynosi im złą nowinę. Luciana odzyskuje przytomność i wypytuje o syna. Wpada w rozpacz, gdy Rodrigo oznajmia jej, że ich syn zaginął.

Gala grozi Julii, że pośle ją do więzienia, jeśli ją wyda. Patricio czuje się bezradny wobec problemów Luciany.  Maximino proponuje Claudiowi, żeby połączyli siły i wspólnie szukali małego Rodriga. Don Chelo śpi z dzieckiem w wagonie kolejowym.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 135 - poniedziałek, 14.01.2013

Roselena prosi ojca Honesto, żeby modlił się o odnalezienie syna Luciany. Płaci mu za mszę w intencji zdrowia Luciany i dziecka, albo wiecznego odpoczynku dla malca. Dona Chuy pokazuje Chelowi, jak należy zająć się dzieckiem. On opowiada jej o tym, gdzie znalazł niemowlę. Chuy obiecuje przygotować jedzenie dla dziecka. Jana uspokaja Patricia, mówiąc że stan Luciany już się ustabilizował.

Melissa mówi im, że zawiadamowiła Komisję Praw Ludzkich o zaginięciu Rodriga. Doktor Zavala zezwala na przewiezienie Luciany do innego szpitala. Dona Chuy ostrzega Chela, że jeśli zgłosi na policji znalezienie niemowlęcia, ta może posądzić go o kradzież.

Oferuje mu swoją pomoc w zaopiekowaniu się chłopcem, podczas gdy on jest w pracy. Maximino nakazuje Oscarowi wrócić do stolicy. Gala dzieli się z Julietą swoją radością z cierpienia, jakie przysporzyła Lucianie i Rodrigowi. Luciana prosi Rodriga, żeby zabrał ją do parku, aby mogła sobie coś przypomnieć chwile przed omdleniem.

Don Chelo dostaje większą niż codzień jałmużnę za uliczny występ. Postanawia nie wydać jej na przyjemności i kupuje mleko dla dziecka oraz grzechotkę. Chuy uczy Chela, jak należy karmić niemowlę. Roselena dziękuje Bogu, że wszystko przebiegło zgodnie z planem.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 136 - wtorek, 15.01.2013

Gala czyni wyrzuty Rodrigowi, że nie odpowiada na jej telefony ani wiadomości. Luciana jest przekonana, że ktoś celowo porwał jej dziecko. Patricio jest przybity tym, co spotkało Lucianę i zwierza się ze swoich trosk matce. Brígida także nie ukrywa swojego współczucia dla Luciany.

Violeta uważa, że ktoś zmusił Lucianę do opuszczenia kliniki. Roselena mówi Maximinowi, że musi znaleźć winnego porwania ich wnuka i zmusić go, żeby zapłacił za to, co robił. Chelo jest zły, bo Rodrigo Jr. nie dał mu się wyspać. Sięga po alkohol i rozmyśla, dlaczego ktoś mógł porzucić niewinne dziecko na śmietniku.

Luciana ma koszmary. Widzi w nich jak Roselena i Gala odbierają jej syna. Budzi się przerażona. Roselena nie chce, żeby Patricio odwiedzał Lucianę, ale on się upiera. Chelo chce zatrzymać dziecko dla siebie. Chuy proponuje mu, aby ochrzcił niemowlę.

Mijają dwa miesiące. Luciana dalej nie może się pogodzić ze stratą syna i mówi Patriciowi, że nigdy nie przestanie go szukać. Chuy i Chelo chrzczą malca i nadają mu imię Mateo. Luciana namawia matkę, żeby wróciła na wieś. Zapewnia, że będzie jej dobrze z Claudiem. Gala wydaje na świat córkę. Gdy doktor Zavala chce wręczyć matce niemowlę, ona je odtrąca.

UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 137 - wtorek, 15.01.2013

Constanza gratuluje Gali, Roselenie i Juliecie. Rodrigo obiecuje córce, że odnajdzie jej zaginionego brata. Patricio nie chce poznać bratanicy. Aldo wręcza Maximinowi raport, w którym informuje o tym, na co zostały przeznaczone jego pieniądze.

Jana wspomina Aldowi i Melissie o zachowaniu Gali, która nie interesuje się córką. Patricio otrzmuje przez telefon zdjęcie córki Gali. Luciana podziwia niemowlę. Gala odmawia karmienia dziecka piersią i nakazuje Rodrigowi oddać małą pielęgniarce. Vicky oznajmia Maximinowi, że zamierza korzystać z młodości u boku mężczyzny, który ją doceni i nie będzie nią gardził, tak jak on. Lastra wyjawia Esteli, że jest zakochany w Ofelii.

Patricio mówi Rodrigowi, że Lucianę zabolagło, gdy zobaczyła zdjęcie jego drugiego dziecka. Chelo nadużywa alkoholu. Kobiety z sąsiedztwa przejmują się tym, że mężczyzna wykorzystuje niemowlę, żeby wyciągnąć od ludzi więcej jałmużny. Chelo o mały włos nie zostaje potrącony przez Genara.

Roselena obraża nędzarza, po czym spogląda uważnie na niemowlę i odczuwa przerażenie. Luciana wyznaje ojcu Honestowi, że jej wiara w Boga się osłabiła. On prosi ją, żeby pozbyła się wątpliwości i mówi, że pomimo cierpienia, nadal może pomóc innym. Chuy czyni wyrzuty Chelowi, że nic się nie zmienił i dalej zagląda do butelki. Mateo zaczyna płakać. Chelo ma dość wrzasku niemowlęcia i postanawia zanieść go na policję.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 138 - środa, 16.01.2013

Gala prosi Rodriga, żeby przyjechał odebrać ją ze szpitala. Roselena wspomina Gali o dziecku nędzarza, które może być synem skradzionym Lucianie. Julieta uspokaja ją, mówiąc że nie ma powodów do obaw. Aldo kupuje nowy samochód. Constanza zgadza się zamieszkać z Oscarem.

Luciana chce pomóc dzieciom z ulicy. Ma nadzieję, że wśród nich znajdzie małego Rodrigo. Gala nie może znieść płaczu niemowlęcia. Rodrigowi nie podoba się zachowanie żony wobec ich dziecka. Constanza oznajmia rodzinie, że przeprowadza się do Oscara. Roselena uprzedza siostrę, że będzie żyć w grzechu.

Przez telefon Gala dokucza  Lucianie. Chwali się, że ma przy sobie zarówno Rodriga, jak i córkę. Luciana życzy jej dużo szczęścia i odkłada słuchawkę. Gala mówi do siebie, że nie jest szczęśliwa, ale zadowala ją, że Luciana także nie zaznała spokoju.

W nocy Chelo zostawia dziecko same i upija się. Chuy opiekuje się płaczącym malcem. Roselena jest zła na detektywa, że jak dotąd nie odkrył tożsamości kochanki Maximina. Gdy detektyw próbuje zapewnić klientkę o wierności męża, kobieta przypuszcza, że został przekupiony i przegania go. Maximino pokazuje Vicky nowy samochód i mówi, że to prezent dla niej. Ona jednak nie daje się przekupić. Violeta zaprasza Lucianę i Patricia na inaugurację swojej działalności.

Chelo mówi Chuy, że zamierza oddać dziecko policji. Kobieta uświadamia go, że wtedy chłopiec trafi do sierocińca, gdzie i tak spotka go odrzucenie.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 139 - środa, 16.01.2013

Melissa nie chce, żeby Constanza żałowała podjętej decyzji o przeprowadzce. Roselena skarży się Matilde, że powoli zostaje sama w domu. Wypełnia ją zazdrość o siostrę, która ma szansę ułożyć sobie życie na nowo. Chelo zdaje sobie sprawę, że nie jest przykładnym ojcem dla Mateo i chłopiec nie zasługuje na życie w wagonie.

Vicky mówi Maximinowi, że nie potrzebuje jego prezentów i jest w błędzie jeśli myśli, że odzyska ją za pomocą nowego samochodu. Oscar mówi Constanzie, że Claudio zręcznie prowadzi interesy, dlatego postanowił kontynuować śledztwo w sprawie oszustwa. Ojciec Honesto święci myjnie samochodową Violety.

Gala pyta męża, czy wybrał już imię dla ich córeczki. Rodrigo proponuje nazwać małą Alexia. Gala się zgadza. Fotograf robi zdjęcia szczęśliwej rodziny, Gali i Rodrigowi z Alexią. Melissa przyznaje się Lucianie, że jest zakochana w Claudiu. Constanza wprowadza się do mieszkania Oscara.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 140 - czwartek, 17.01.2013

Gala mówi Rodrigowi, że tak bardzo kocha córkę, że chce zainstalować kołyskę w swojej sypialni. Aldo przychodzi do mieszkania Vicky i wyznaje, że bardzo mu na niej zależy, oraz że chce jej pomóc uwolnić się do Maximina. Vicky odmawia pomocy i prosi Alda, żeby więcej do niej nie przychodził.

Pielęgniarka mówi Rodrigowi, że Gala zaniedbuje córeczkę i sugeruje mu, aby wezwał pediatrę. Chelo postanawia odstawić alkohol i poświęcić życie Mateo. Claudio pyta Jerónima o Pedra Camposa. Ten daje mu jego namiary.

Vicky śpiewa serenadę Jerónimowi. On zaczyna wypominać jej romans z Maximinem, po czym upada martwy na stół. Vicky wpada w desperację. Dzwoni do Alda i mówi mu o śmierci Jerónima. Rodrigo dowiaduje się od Alda o zdarzeniu i przekazuje wiadomość ojcu. Vicky czuje się winna. Uważa, że Jerónimo umarł, bo odkrył jej związek z Maximinem. Maximino składa Vicky kondolencje. Roselena słyszy, jak Vicky nazywa Maximina "misiaczkiem".

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 141 - czwartek, 17.01.2013

Roselena daje Vicky i Maximinowi do zrozumienia, że odkryła ich tajemnicę. Luciana spotyka Chelo i Chuya z niemowalkiem gdy przybrani rodzice małego Rodriga zabierają go na szczepienie do szpitala. Kobieta nie wie, że to jej zaginiony synek.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 142 - piątek, 18.01.2013

Jana jest szczęśliwa, bo Lorenzo także jest w niej zakochany. Roselena dowiaduje się o wszystkim. Melissa zwierza się matce, że kocha ojca Luciany. Roselena grozi Vicky. Ostrzega ją, żeby nie zbliżała się do Maximina.

Violeta oblewa Galę wiadrem wody. Żona Rodriga jest wściekła. Obraża przyjaciółkę Luciany. Roselena chce wysłać Janę w długą podróż. Matilde informuje o tym Lorenzo. Brigida znajduje bransoletkę szpitalną synka Luciany. Don Chelo krzyczy na Mateo.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 143 - piątek, 18.01.2013

Mija pięć lat. Melissa opowiada rodzinie, że spotkała się z Lucianą. Luciana powiedziała jej, że mały Rodrigo skończył już 5 lat. Rodrigo to potwierdza. Don Chelo uczy Mateo pisać i czytać.

Roselena wznosi toast za Borisa i Janę, żeby znaleźli szczęście w małżeństwie. Lorenzo wierzy, że odzyska Janę. Luciana zaprasza małą Alexię, córkę Gali i Rodriga do swojego gabinetu w siedzibie firmy. Chwilę później przychodzi Gala i każe Lucianie zostawić jej córkę w spokoju.

UKRYTA MIŁOŚĆ - ostatni odcinek. JAK SIĘ SKOŃCZY Ukryta miłość - ŚLUB LUCIANY i RODRIGA, śmierć Patricia - ZDJĘCIA >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: