SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Ukryta miłość, odc. 63 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana okłamuje matkę, że ślub z Rodrigiem został odłożony

Ukryta miłość, odc. 63 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana okłamuje matkę, że ślub z Rodrigiem został odłożony

14.11.2012, godz. 02:00
UKRYTA MIŁOŚĆ zamiast ZAKAZANEGO UCZUCIA. W nowej telenoweli ZURIA VEGA i GABRIEL SOTO
UKRYTA MIŁOŚĆ zamiast ZAKAZANEGO UCZUCIA. W nowej telenoweli ZURIA VEGA i GABRIEL SOTO foto: Print Screen TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 63 w TV4 w środę, 14.11.2012, o godz. 18. Ukryta miłość, odc. 63 - STRESZCZENIE. Luciana wmawia matce, że odłożyli ślub do czasu, kiedy Patricio odzyska siły po operacji. Rodrigo obiecuje Patricio, że przyleci do Bostonu, aby go wspierać. Gala opowiada przyjaciółkom, jak rozdzieliła Rodrigo z Lucianą. Jana odwiedza Lucianę. Chce wiedzieć, co zaszło między nią a jej bratem.

Pracownik cmentarza zawiadamia Roselenę o wykonanym zadaniu. Maximino dość ma intryg żony i uważa, że za wszystko jej przyjdzie zapłacić. Ich rozmowę przerywa pojawienie się lekarza, który informuje ich, że operacja Patricio odbędzie się następnego dnia.

Luciana opowiada Janie i Melissie o pułapce zastawionej na nią przez Roselenę, Gale i Julietę. Dziewczyny nie mogą uwierzyć, że Rodrigo tak łatwo dał się zmanipulować. Tymczasem on potwierdza Ariche, że odłożył ślub z Lucianą do czasu wyzdrowienia Patricio.

Gala i Julieta świętują rozdzielnie Rodriga ze służącą. Szwagierka radzi Lucianie, aby porozmawiała z o. Honesto. Lorenzo obawia się, że Lastra wpakuje go do więzienia. Aldo uspokaja go i zapewnia, że porozmawia z właścicielem „Inferno”. Aldo przedstawia Oscarowi Lorenzo i Fabiana. Lucha cierpi, wiedząc, że Aquiles wyjechał szukać Luciany.

Luciana idzie do kościoła. Opowiada o. Honesto o wydarzeniach w domu Torreslanda. Nagle pojawia się Rodrigo, który informuje go, że nie będzie ślubu z Lucianą. Jana kupuje suknie ślubną, która podobała się szwagierce. Rodrigo odbiera telefon. To Patricio. Mąż prosi Lucianę, aby nie mówiła jego bratu, że rozstali się. Dziewczyna bierze słuchawkę i życzy szwagrowi powodzenia. Luciana oddaje telefon dla męża i zapłakana wybiega z zakrystii. Patricio wyznaje, że zazdrości bratu takiej wspaniałej żony jaką jest Luciana.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: