SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Ukryta miłość, odc. 161- OPIS, STRESZCZENIE: Chelo opowiada Rodrigowi jak znalazł Matea

Ukryta miłość, odc. 161- OPIS, STRESZCZENIE: Chelo opowiada Rodrigowi jak znalazł Matea

31.01.2013, godz. 02:00
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 161 w TV4 w czwartek, 31.01.2013 o godz. 18. Ukryta miłość, odc. 161 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Claudio namawia Melissę, żeby wyznała miłość temu, kogo kocha. Patricio zarzuca matce, że poparzyła Lorenza gorącą kawą. Chelo opowiada Rodrigowi o tym, jak znalazł małego Mateo pośród kubłów na śmieci oraz że chciałby zapewnić chłopcu lepszą przyszłość.

Rodrigo proponuje mu, że zaadoptuje chłopca. Julieta i Gala zgadzają się zainwestować swoje pieniądze u René. Rodrigo mówi Lucianie, że ma przeczucie, że Mateo jest ich synem. Chuy namawia Chelo, aby przyjął propozycję Rodriga dla dobra chłopca. Patricio zaprasza Lucianę na przejażdżkę jego nowym samochodem. Jadą do Mateo.

Aquiles mówi Magdzie, że gdyby powiedziała mu, że spodziewa się jego dziecka, poślubiłby ją. Patricio i Luciania nie zastają Mateo w wagonie. Okazuje się, że Chelo wyszedł z chłopcem z samego rana. Matilde słyszy jak Roselena i Boris omawiają plan porwania Jany i natychmiast mówi o tym Patriciowi. Ten przekazuje wiadomość Rodrigowi i Lucianie. Aquiles pisze list pożegnalny do swojej córki.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: