SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Ukryta miłość, odc. 152 - OPIS, STRESZCZENIE: Rodrigo obiecuje Lucianie, że powie jej czy Pedro jest ich synem

Ukryta miłość, odc. 152 - OPIS, STRESZCZENIE: Rodrigo obiecuje Lucianie, że powie jej czy Pedro jest ich synem

25.01.2013, godz. 02:00
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 152 w TV4 w piątek, 25.01.2013 o godz. 17. Ukryta miłość, odc. 152 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Maximino, Oscar i Jorge wybierają samochód dla Patricia. Mateo pokazuje Chelo swój rysunek. Są na nim on, Chelo i Rodrigo. Julieta zarzuca córce, że rujnuje wszystko, o co tak długo zabiegały i nakazuje jej zmienić swoje zachowanie. Oscar wypytuje Maximina o Pedra Camposa

Ten nie chce mu udzielić żadnych informacji i proponuje, żeby zapomniał o sprawie przekrętu. Brígida informuje Roselenę o ostatnich wyczynach Gali. Rodrigo przedstawia Lucianie Filomena. Ten zgadza się na spotkanie Luciany z Pablem, rzekomo zaginionym synem. Roselena czyni wyrzuty Gali.

Oscar przedstawia się Vicky jako świeżo poślubiony mąż Constanzy. Roselena obsrwuje jak Jana prosi Matildę, żeby ukryła jej telefon komórkowy. Jana obiecuje ojcu, że nie spotka się więcej z Lorenzem. Vicky opowiada Oscarowi o Pedro Camposie. Filomeno uprzedza Lucianę, żeby nie robiła sobie złudzeń co do Pabla.

Rodrigo obiecuje Lucianie, że ona pierwsza pozna wyniki badania DNA. Całują się. Roselena wykrada komórkę córki i wybiera się na spotkanie z Lorenzem. Pokazuje chłopakowi wiadomość, jaką ten wysłał wcześniej do Jany, oblewa go gorącą kawą, przeprasza, po czym ostrzega, że po raz ostatni prosi go, aby trzymał się z dala od jej córki.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: