SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Ukryta miłość, odc. 151- OPIS, STRESZCZENIE: Luciana chce, żeby Rodrigo zabrał ją do syna

Ukryta miłość, odc. 151- OPIS, STRESZCZENIE: Luciana chce, żeby Rodrigo zabrał ją do syna

24.01.2013, godz. 02:00
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 151 w TV4 w czwartek, 24.01.2013 o godz. 18. Ukryta miłość, odc. 151 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Roselena oferuje Lucianie swoje wsparcie w poszukiwaniach syna. Gala uświadamia Alexię, że ma przyrodniego brata. Dziewczynka chce go poznać. Jana prosi Matilde, żeby pomogła jej spotkać się z Lorenzem. Luciana czyni ojcu wyrzuty, że razem z Rodrigiem nie powiedzieli jej o swoim odkryciu.

Mateo zaczyna tęsknić za Rodrigiem i jego śliczną córką. Roselena chce, żeby Rodrigo zabrał ją do wnuka. On obiecuje, że tak zrobi dopiero wtedy, gdy będzie pewny, że to jego syn. Patricio oznajmia ojcu i rodzeństwu, że pragnie przejść kolejną operację. Roselena nie akceptuje małżeństwa siostry.

Jana i Lorenzo zdobywają poparcie Rodriga. W barze do Gali i Fernanda przyłącza się Mirko. Claudio zarzuca Juliecie, że razem z Galą i Roseleną spiskowały przeciwko jego córce. Julieta wyjaśnia, że jedynym winnym jest Rodrigo, który rozkochał w sobie Lucianę, choć był zaręczony z Galą. Aldo gratuluje Vicky, że zgrabnie naciąga Maximina na kolejne wydatki.

Gala wraca do domu nad ranem w nieprzyzwoitym stanie. Rodrigo zarzuca jej, że nie kryje się przed córką i odsyła do pokoju. Luciana chce, żeby Rodrigo natychmiast zabrał ją do syna.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: